FIV CU OVOCITE DONATE - Cap40

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza26 spune:

MIRACOL iti tin pumnii pentru maine si ma rog sa fie totul bine sa ai un bebe sau doi chiar.Maine stau cu ochii si cu capul numai aici sa vad daca este totul bine!dar sigur este bine!FETELOR va admir pentru ca sunteti niste curajoase si optimiste!va pup pe toate,bafta multa si sanatate va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Miracol, maine suntem alaturi de tine. Esti in gandurile mele si indiferent de rezultat, te admir si sper sa gasesti solutia favorabila voua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

MIRACOL multa, multa bafta maine!!!!!!!!! ne rugam pentru tine sa fie totul bine.

Pupam toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor
va multumesc tuturor in primul rand ca v-ati rugat pt mine sa se intample o minune...insa inevitabilul s-a produs...azi ziua 16 beta e negativ a scazut la 0.1
sunt la pamanat,am pierdut inca o lupta, dar nu si razboiul!Vreau sa cred in continuare ca Dumnezeu inca ma iubeste, chiar daca imi da cate o palma...tot el ma ajuta sa trec peste, sa ma ridic si sa merg inainte!
am sustinerea celor mai importanti oameni din viata mea si vreau sa cred ca va fi bine urmatoarea data cu embrioni proaspeti!
va multumesc inca o data pt tot ce ati facut pt mine zilele astea...conteaza mult sa stiu ca nu sunt singura!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Offf Miracol....imi pare tare rau

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns noi2 spune:

Offf Miracol .... Desi e greu acum, te rog nu-ti pierde speranta, miracolul pentru tine trebuie sa se produca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Miracol te pup si imi pare tare tare rau. Chiar credeam ca vei reusi.
Nu ma asteptam dar vorba ta nu ai pierdut razboiul. Sunt alaturi de tine si te inteleg tare bine.
Sper ca medicii sa iti poata spune de ce nu s-au prins acum si sa reusesti data viitoare.
Tu ai facut histeroscopie inainte de FET?
Poate vedeti si ceva teste genetice pt sot.

Eu o astept cu drag

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Miracol capul sus.Viata merge mai departe.Stiu ce e in sufletul tau.Dar undeva acolo sus e cineva care cu fiecare esec ne face mai puternice si capabile de alte incercari...Imi pare atat de rau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

MIRACOL o imbratisare calda la la Irina.nimic din ce ti-as spune nu te-ar face sa te simti mai bine, in aceste momente, stiu...imi pare tare rau....tot ce se intampla e cu un scop.nu il putem intelege,stiu...suntem alaturi de tine pana reusesti!! nu te da batuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Miracol micuta mea iti dau si aici si sti ca voi fi mereu langa tine

amalia tsakoniati
17+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput