Clubul "babelor" FIV-oase 72

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Alex - asteptam si de la tine!

A, mami meu e tot sarpe de apa

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

neata fete

nanne am citit fara oprire cu ochii lipiti de ecranu laptopului...ma bucur f mult pt tine.Doamne ajuta in continuare!mi-au dat si lacrimile de emotii...

alex

va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns many_bani spune:

Salutare,
Nanne felicitari si o sarcina de vis.
Imi place tare mult cum s-a animat topicul, ce vesti bune citesc si inca mai astept vesti, musai bune.
Dragele mele w-e placut va doresc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Uite ca daca n-am citit de vreo luna pe la voi , am acum ocazia sa citesc doar vesti bune!!!

Adriana, delicitari pentru printesele tale Antonia si Bianca ... sa va aduca doar bucurii Imi place cum le-ai descris ... Te inteleg perfect la faza cu "parca nu-mi vine sa cred ca sunt ale mele" ... exact asa ma simt si eu cu sarcina ... parca nu-mi vine inca sa cred ca-s

aadina, sarcina usoara in continuare ... sa vina bebe cu bine... sa fie sanatos in primul rand, apoi toate celelalte: frumos, mancacios, talentos si tot ce vreti voi

Nanne, asta da veste buna ... am citit cap-coada povestea ta turceasca, se pare ca DD a fost cu tine la turci! Felicitari, sa te bucuri de minunea/minunile din burtica

Amalia, pup si aici ... ca si dincolo intru rar

Fetelor care sunt in focuri ... sau se pregatesc de zor ... le tin pumnii si le doresc ce mi-am dorit si mie mereu: sa se intample minunea!

15+


Gena MTHFR Mutatia 677 C>T Heterozigota, Gena PAI Mutatia -844G Homozigota

FIV1, FIV2, feb-nov 2010 Cluj, dr. Surcel, nereusite
FIV3, FIV 4, august 2011, aprilie 2012 Budapesta, dr. PK, nereusit
FET noiembrie 2012 Budapesta, dr. PK, reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Many

cris sarcina usoara in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela74 spune:

hello,hello babute dragi
Nanne felicitari,sa-ti traiasca inimioara si 9 luni(sau cate au mai ramas)de vis,le meriti din plin.
o babuta mai putin
Ana ma crezi sau nu si eu vorbesc doar de gemeni .Asa sa ne ajute DD,sa ne vedem si noi la gemeniste si sa vina Lara pe care o pup tare de tot si o astept cu continuarea povestii;sa ne traga de urechiuse sa nu ne mai vaitam ca doar asta ne-am dorit


fetelor,va pup si va doresc un weekend minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

Daniela mult succes!sa vina gemenasii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Many, multumesc mult. Si o pentru ca mi-au placut rāndurile scrise lui Wish la donate.
Cris_25 multumesc pentru urari si cred ca suntem colege de odisee?!
Daniela . Scopul e sa nu mai ramana nicio babuta pe aici sa transferam subiectul la odisee cum vorbeam cand era mai multa activitate pe aici ma bucur ca ai ales calea cehilor (si ei magicieni ) si sa ai parte bebe zglobiu si necolicos intr-unul sau mai multe exemplare.

Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aadina spune:

Nanne, felicitari pt. sarcina.
Sa ai o sarcina usoara, fara probleme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanne16 spune:

Adina, multumesc mult si pe tine, si pe bebe!


Nanne
_
Factor XIII V34L - pozitiv heterozigot; PAI 4G/4G homozigot; EPCR haplotipuri - A2/A3

Mergi la inceput