Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

inca una si ma duc...
eu folosesc produsele de la Lancome, cremele le iau in seturile alea, si cand au tot felul de bonusuri, asa imi fac provizii de rimel si alte chestii. fond de ten de la Clinique. nu pot sa traiesc fara creme, imi face Adriana din cand in cand si cate o curatare mai serioasa, si nu ies pe usa fara fond de ten, rimel si o urma de ruj.
Ah, ea m-a invatat o chestie, seara, la dus, imi sapunesc fata, si am niste prosopele cat palma mea care le ud cu apa fierbite, si imi curat fata! Doamne ce poate sa iasa...
aveam o masca de namol, bestiala, s-a terminat, musai sa caut altceva...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Marule, ar trebui sa fie, uite:

http://www.amazon.com/The-Man-Who-Loved-Dogs/dp/0374201749


eu sunt foarte obosita; dupa intilnirea de miine sper sa intru din nou in ritm normal, din ianuarie de cind m-am intors din vacanta e un hei-rup, muncesc zece ore/zi in medie

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Ana, da, am gugalit, dar nu o au la noi la biblioteca..
pe mine incepe sa ma afecteze stresul cu jobul nou...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Neatza! Cineva la o cafea?

Multe nu am sa va spun ca de la ultima postare si pana acum doar am dormit. Telefonul a sunat taman in mijlocul unul vis frumos dar asta-i viata.

Creme sunt musai si la mine, nu ma pot culca pana nu pun crema de noapte, dupa demachiant si dimineata pe cea de zi, plus creionat la ochi si ruj/lip gloss. Eu ma potrivesc perfect cu produsele de la The Body shop, sunt mai scumpe dar simt si pe piele. Insa au produse limitate, de genul 4-5 tipuri de crema din care doar vreo 2 mi se potrivesc...asa ca mai iau si de la alte firme ca sa le alternez.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Citat:
citat din mesajul lui speed

Ps: un "onesie" tricotat pentru barbati ha ha, o sa rid citeva zile de idee asta,deja am imaginea in cap, thanks :)))


Ai vazut asta? vezi poza din dreapta.

mie nu-mi plac deloc, deloc...aici poarta fetele intre copile si adolescente, are si Silvia una. Mai merge la scoala cu ea dar o enerveaza ca nu isi poate da jos bluza cand ii e cald .


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



De ce e pozat in baie?

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui dana vio
De ce e pozat in baie?



ca sa ne arate cat de complicata-i viata uneori?

'neata, fetelor! inca-s adormita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Neatza! Cineva la o cafea?

Multe nu am sa va spun ca de la ultima postare si pana acum doar am dormit. Telefonul a sunat taman in mijlocul unul vis frumos dar asta-i viata.

Creme sunt musai si la mine, nu ma pot culca pana nu pun crema de noapte, dupa demachiant si dimineata pe cea de zi, plus creionat la ochi si ruj/lip gloss. Eu ma potrivesc perfect cu produsele de la The Body shop, sunt mai scumpe dar simt si pe piele. Insa au produse limitate, de genul 4-5 tipuri de crema din care doar vreo 2 mi se potrivesc...asa ca mai iau si de la alte firme ca sa le alternez.



pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



Eu, De mult, de pe la 6 dimineata
Dupa prima gura de cafea am intins rufe si am bagat altele, sa nu stea masina aia degeaba pana oi veni eu diseara.
Acum la job alta cana de cafea.
Nu stiu ce ma faceam eu daca nu se inventa cafeaua asta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Eu sunt racita. Am luat Paracetamol Sinus si-mi vine sa dorm cu capul pe birou. Si azi si maine sunt 3-in-1 (am 2colege lipsa) .
Ma duc sa-mi fac o cafea. Daca vreti am ceai de plante, de-alea amestecate, nu pliculete, si virusi (virusii sunt bonus!).

Edit1.
Ma paste un scandal cu sefu'. Nu prea vrea sa faca o chestia si azi a venit patronul si m-a intrebat direct daca stiu/pot/(nu si daca vreau!) s-o fac. E vorba de o raportare nu va ganditi la prostii. Si cum sa zic ca nu? E doar mancatoare de timp si boooring, dar altfel nu-i mare lucru. Mama, ce scandal va face sefu' cand o sa afle. Asa ca, azi pa! Ma fac salariata model.

Edit2.
Facui raportul. Mult zgomot ptr nimic!


Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Buna dimineata, va ofer cāte o cafea si o www.etsy.com/shop/TwoBackFlats?page=5" target="_blank">palarie la alegere . Chiar cred ca o sa comand in primavara ceva de aici, sunt tare faine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Vreau o pauza, se poate?

Mergi la inceput