Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Neata buna! sunt cam ametita, e a doua noapte cu insomnii, credeam ca in dimineata asta dorm macar pina pe la opt, am o intilnire la zece si e aproape de casa, pica bine;
asta daca fiu'meu nu si-ar fi amintit din usa ca-i trebuie alt cec pentru lunch la scoala, a inceput sa se certe cu ta-su care l-a intrebat de ce n-a spus aseara...
nu mai spun ce zarva a iesit intre cei doi cocosi, asa ca s-a dus somnul meu. viva cafeaua neagra!


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Gata si ziua mea de azi la scoala...wow ce zi crunta am avut...de la 8 la 17 laborator, cu o pauza de 4 ore petrecuta la biblioteca. Ma rog, o ora din astea a fost misto, ca am luat pranzul la restaurant .

Inca nu m-am lamurit ce titlu sa pun, as deschide subiect nou sa nu fim luate prin surprindere . Sa fie cu tocanita de cartofi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

neata aproape de pranz

eu am o zi luuuuunga azi, prima sedinta la 9AM, ultima de la 4 la 6 PM, inseamna ca ma duc acasa cu autobusul de 7PM

am extreme de mult de treaba...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui Chuny

Mianna, pe la Timisoara nu ai treaba primavara asta? ajung acolo de 2 ori, dar inca nu mi-am luat bilete. Ar fi fain sa ne intersectam.



ioi, bine ca mi-ai amintit si de Timisoara, ca zau ca uitam ca mai trebuie sa dau si pe-acolo! acolo intervalul intre vizite e mai mare, de mai mult de 2 luni, si ultima data am fost la inceputul lui decembrie. cum luna februarie mi-e cam plina, probabil o sa ajung acolo in saptamana cu 8 martie (chit ca-mi doresc sa fiu in Bucuresti atat de ziua mea, care-i in 5, cat si pe 8 martie - dar poate sunt amabili banatenii mei si ma primesc in 7 ). dupa care o sa mai merg pe la mijlocul lui mai.
tu cand planuiai sa mergi?

vad ca toata lumea (sau aproape) a avut o zi lunga si grea io abia la ora asta am ajuns sa mananc (fetele de pe alte meleaguri, ca sa nu faceti transformari, aici e 8 jumate seara) - tocmai am savurat o supa de ceapa si acum astept sa mi se-aduca prajitura cu morcovi sa vedem daca se compara cu cea suedeza



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Sa ma incumet la subiect nou???? Homeland cu aroma de tocanita de cartofi?
Sau Homeland cu langosi si pita cu untura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:


au viata mea mai fata...

ce zici tu acolo de lucruri sfinte...
acu cica face o romanca langosi in piata din Kitchener, dar eu am asa o lene sa ma duc la weekend, si joia cand mai e deschisa piata nu am cum sa ajung, din motive de castigat existenta

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

Sa ma incumet la subiect nou???? Homeland cu aroma de tocanita de cartofi?
Sau Homeland cu langosi si pita cu untura?


pur si simplu...

Hobby

calator de profesie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

fa-l repede, ca altfel repet atat de mult "prajitura cu morcovi" incat n-o sa mai aveti alternativa

daaa, a fost buna, comparabila cu suedeza acum mai am un pic si-adorm aci-n restaurant, cu capul pe masa - mai am de terminat jumate de pahar de vin rosu, si-n geanta am documente cam pentru juma' de noapte de munca

update: si chelenerul ma intreaba daca sa-mi aduca inca un pahar de vin! oare ce mesaj transmite fata mea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna


update: si chelenerul ma intreaba daca sa-mi aduca inca un pahar de vin! oare ce mesaj transmite fata mea?


ca mai vrei un pahar de vin :) si ca nu te dai dusa :)

mihaela, n-am inspiratie :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Io am executat. reclamatii ulterioare nu primim!

Mergi la inceput