Homeland si eclere in pielea goala

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Deci, eu ma bucur in primul rānd ca ne am gasit totusi dincolo cu ocazia asta. Les grands esprits se rencontrent

Acum sunt pe tren, in fiecare luna am 3 zile de deplasare pt cursuri si ma bucur de fiecare minut departe, revin apoi de fiecare data acasa cu idei si forte noi. Mi e foarte greu sa ma apuc de lucrarea de diploma si timpul curge in defavoarea mea ... Nu mai stiu cum sa incep si cum sa redactez asa ceva, of, of! Trebuie neaparat sa gasesc timp pt asta si as avea nevoie macar de o zi libera pe saptamana ca sa ma pot concentra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

da, mianna, cea mai misto parte a we si a duminicii e sambata seara :)

speed, sanatate la bolnaviori!


va trebui sa ma invatati si pe mine sa vad serialele astea online, ca mi-am terminat serialele ondemand, refuz cu obstinatie sa fac curat cand jumatea e acasa si nu face nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru


va trebui sa ma invatati si pe mine sa vad serialele astea online


ai pm, ca nu-mi vine sa pun aici linkuri de care nu-s tocmai convinsa ca-s cosher, ca sa zic asa n-am idee daca merg si peste ocean, da' merita incercat. la mine linkul pe care ti l-am dat merge foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Maru iti trimit si eu unul, pe care ma uit eu. Ala sigur merge la voi. Daca merg amandoua, ai de unde alege :). trimit pe FB ca e mai usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Adela, ce poze faine :) copila mea face kickboxing de un an jumate aproape , ii place la antrenamente si e destul de buna dar nu ii place la competitii cind trebuie sa se " lupte" cu o adversara, zice ca nu ii place sa loveasca alte persoane. Eu o inteleg ca si eu sunt la fel :). O sa vedem cit mai poate progresa fara sa mearga la competitii ( a fost la una si a luat locul 3 , zice sotul ca s-a descurcat foarte bine, dar ea nu mai vrea sa mearga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Adela, wow, ce barbat prezentabil! daca as putea adormi acum, cind incep hormonii pubertii, cu capricii si usi inchise dupa el:) si sa ma trezesc cind a'meu o fi la virsta flacaului tau.

Speed, eu sper sa ajung la vara. deja salivez cu gindul la pastrav cu mamaliga si ustoroi pescuit de mine, dupa o supa de gulas.



http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Adela, io abia acum am vazut pozele. Ce flacau frumos si sportiv ai! Cred ca fac coada mandrutele!
Speed ce-ti face fetita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariavi67 spune:

Ana, ca bine zici, mi-ai luat vorba din gura
Eu i-am luat o carte baiatului despre pubertate si nici n-a vrut sa o vada. Cica sa o trimit inapoi sau sa o citesc eu Cred ca o sa sparg zidul asta in urmatorii 5 ani
Desi am trecut odata prin asta mi s-a parut parfum fata de ce ma asteapta.

Eu trag tare pe ultima suta de metri adica orele care au ramas din ziua de azi sa imi termin pomelnicul de teme, sa mai citesc una ala si sa terminam cu temele copilului care sunt lasate mereu pe ultima suta de metri.
Caut si eu o poza cu ai mei dar nu stiu sa o pun.

sa nu uit...Ocebine eu stau in Chicago.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Eu mai am un picusor si pot sa zic, bine c-a trecut adolescenta flacaului! Mai are inca unele rabufniri si faze de-a dreptul infantile, da sper, cred ca furtuna mare s-a dus. asa ca va incurajez ca nu-i dracul chiar asa de negru! Date de mine expres spre citire nu accepta inainte nici al meu, acu a inceput sa-i treaca.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Olympia, maru, merci, inca tot cu febra copiluta dar i-a mai scazut. A stat in pat toata ziua cu ursuletul favorit si o plosca fierbinte :) (hot water bottle)
Sper sa fie ok sa mearga miine la scoala.

Ana, am mincat un peste bun la Cimpul Cetatii, au o crescatorie draguta acolo ,merita mai ales pentru pescarii de ocazie ca precis prinzi ceva.

Eu ma apuc de pregatiri pentru ziua de maine, pachetele cu lunch, pregatit uniforme etc, daca nu mai apuc sa intru va doresc saptamina cit mai usoara :)

Mergi la inceput