Burtici cu Ciresele de mai-iunie 2013 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mony_omv spune:

La multi ani, Vio! Tot ce iti doresti, multa sanatate si fericire!!!

Chiar, oare ce face Simcri?

Dar de Cocutza mai stie cineva ceva?

Mycya, te pupam si suntem cu gandul la tine.

Apropo de carucioare, sunt intr-o mare dilema: am primit cadou un landou si o scoica Peg Perego. M-am uitat putin ce ar insemna sa imi cumpar eu sasiul si sub 1100 lei nu gasesc. Voi ce parere aveti? Dati-mi un sfat: sa iau sasiul ? Pe de alta parte am cautat un carucior sport Peg Perego si costa 887 lei cu reducere.
Mada, si tu scriai ca ai scoica si landou de la cumnata ta. Nici tu nu ai sasiu?
Deja intru in panica .



24+
Edy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeatnc spune:

LA MULTI ANI, Vio!!!
Sa fii sanatoasa, sa ai o sarcina usoara in continuare si un bebe sanatos si cuminte!!! :*
Eu intru zilnic sa va citesc mesajele, numai ca nu prea am postat.
Va doresc o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeatnc spune:

Am vazut ca la data ultimului meu CM eu am doua x-uri, asta pentru ca nu am spus-o. Asa ca, UM: 26.08.2012, DPN: 02.03.2013

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flory_blanca spune:

neata' si o saptamana cat mai buna va doresc.

duduta eu mi-as lua o rochita babydoll mai ales ca acum gasesti reduceri, nu de gravi si aceea o sa o poti purta si dupa ce nasti.

vicky imi pare rau ca ai avut probleme. scumpa foc fetita ta. asa e si nadia cand ma vede ca mi-e rau nu mai stie ce sa imi faca saraca. am avut si eu migrene din astea nasoale, mie imi treceau daca imi puneam o esarfa groasa stransa foarte tare pe cap, ma bagam in pat departe de
lumina si zgomot. cu altceva nu am reusit.

vio la multi ani, sa fii fericita si iubita.

paulinio la sarcina trecuta am avut niste arsuri groaznice, eram cu cutia de rennie dupa mine. poate reusesti sa le domolesti cu ceva trucuri mai naturale.

mony scoica nu se poate monta pe cel sport? asa ar fi cea mai buna varianta cred. daca nu oricum iti va trebui sasiu pt cat e mic, cel sport nu se rabateaza complet si nu e ok in primele luni
de viata. sau bucura-te de ce ai primit si cauta un carucior independent care sa mearga si cat e mic si sa fie usor sa il poti folosi cand mai creste copilul sa nu mai fii nevoita sa iei unul sport. nadia nu a mai stat de la 1 an si vreo 3 luni deloc in carucior, am prins si iarna cu ea putin mai mare asa ca am folosit acelasi carucior pana la un an, apoi am trecut la cel sport pe care
l-am folosit foarte putin. dar cum ziceam eu nu prea am fost multumita de carucioarele mele asa ca nu sunt o experta, caut si eu variante acum.

15+

Mami de fetita frumusica foc!
29.04.2010
MTHFR C667T heterozigot, PAI 4G/5G homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duduta190578 spune:

LA MULTI ANI VIO!!!
Fetelor nu pot sa nu merg la cumetrie ca e la cumnata mea,sora sotului,deci indiferent ce-oi imbraca va trebui sa ma duc.
Si eu am burta mare,ma misc greu,ma aplec greu,dar greul cel mare de acum ne asteapta.Trebuie sa ma programez si eu la control,dar cel mai devreme vineri as putea sa merg,pentru ca depind de programul sotului ca sa stea cu fata!Se pare ca nu am fost singura cu migrene zilele astea..
Va doresc un inceput de saptamana excelent!

[gravided]23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kabecka spune:

'Neata fetele

Pe mine ma termina trezirile astea dimineata. Zici ca sunt de pe alta planeta pana imi revin. Nu mai zic de bietul meu copil pe care trebuie sa-l impachetez si sa-l trimit la gradinita...Greu,tare greu!

La muuuulti ani, Vio! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familia ta!

Paulinio, deci Radu al tau s-a inselat Sa vedem al meu. Eu iti doresc un baietel sanatos !

Vicky, ai grija de tine!

Bun venit noilor mamici!

revin ca ma chinui de jumatate de ora sa trimit mesajul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crina27 spune:

La multi ani Vio

20+


"Nu te-am tinut în brate, dar te simt. Nu ai vorbit, dar te aud. Nu te-am cunoscut, dar te iubesc."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankylya spune:

Neata fetelor
LA MULTI ANI VIO MULTA SANATATE SI FERICIRE ALATURI DE FRUMOASA TA FAMILIE
Si acum sa vad ce isi aduce aminte neuronul meu gravid din ce a acitit aseara.
Bun venit noilor gravidute sarcina usoara si bebei sanatosi
Nici eu nu o sa dau bani pe perna aceea deoarece nu stiu daca o s-o folosesc, deocamdata dorm cu o perna mare tin piciorul pe ea si o invart dupa cum ma pun eu.
vicky sper sa te simti mai bine
NOi ieri am fost la zapada dar eu am stat in masina cu o prietena ca a inceput sa ploua baiestii au schiat si sau intors murati la masina dar asta este am iesit din casa la aier curat si am stat in masina.
va pwp

*****************
Cea mai mare bogatie din aceasta lume sunt copiii, mai mult decat toti banii din lume si toata puterea de pe pamant. 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cosmy spune:

LA MULTI ANI, VIO!
Sa te bucuri de tot ce ai si sa dobandesti tot ce-ti doresti!



24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miche spune:

Neata !
Ce petrecere in toi !! Mai aveti o felie de tort si pentru mine??


La multi ani Vio
Toate dorintele sa ti se implineasca !



Miche 22+ si
Darius (26.11.2004)

Mergi la inceput