Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *457*

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Alea logice sint atit de...logice ca Jambo si nasii lui -care au 29 de ani- tre' sa caute rezolvarea pe net cind Ian se impotmoleste
Cind e vorba de tableta, imi convine explicatia cu "tu esti fetitza mama; fetitrele nu se joaca cu masini"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Pe mine ma mananca astia micii. Keutu cred ca se joaca de unul singur la gradi ( fetita cu care se joaca de obicei, n-a venit) , iar cand vine acasa trage de mine in toate partile. Barbatu-meu si-a luat liber si ieri si azi, deja ma enerveaza, dar incerc sa nu i-o zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Multumesc. Voi cauta si la C si A (desi am fost sapt trecuta dar nu mi-a sarit nimic in ochi...doar pretul) si pe FB.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Floricu, stai ca mi-a venit o idee. Eu sunt in cautare de tricouri cu octonauts ( adica astia: http://www.google.de/search?q=octonauts&hl=de&tbo=d&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=dDgMUfLBEK6O4gSRwIGIDg&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=1280&bih=800 ) . In germa nu exista. Am vazut ceva, foarte putin, la englezi, dar erau marimi mici. Asa ca mi-am amintit ca am ceva folii de imprimat pe material textil. Poza, gasesc pe net. Si tu poti lua 1-2 tricouri si te duci la aia care imprima cu poza scoasa frumos la imprimanta. Sau poate au ei?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

ieri am luat-o pe crina de la gradi bolnava . ii curge nasul ca un robinet si peste noapte a facut si febra, a tusit putin, s-a trezit de un milion de ori si de la 4 am citit povesti. acum a mancat, la noi pofta de mancare e o constanta, si face puzzel ...

de unde puteti lua anumite haine habar nu am, eu locuiesc la capatul lumii unde nu exista nici un magazin de care vorbiti voi, indiferent de litera cu care icepe/ se termina

despre jocuri pe tel/ comp- nici atat. crina nu a ajuns la acest capitol. la comp se uita doar la filme sau dvd iteractive in care vb cu personajele. tel nu prezinta nici un interes

o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Neata !!

Floric, uite aici bluze cu Cars http://direct.asda.com/george/boy/character-shop/cars/D3M8G1C1S10,default,sc.html?psortb1=price&psortd1=1

http://www.clothingattesco.com/kids/younger-boys-1-7-years/icat/y-boys-1-7-years/#esp_cf=brand&esp_filter_brand=Cars

poti da comanda la furnizoarele mele, pretul in lire il inmultesti cu 7.3 ron ca sa afli cat costa, in pret e inclus si comisionul lor


Kea, Ada nu se joaca deloc jocuri pe calc, sincer nici nu si-a manifestat interesul si nici eu nu am insistat , ea e cu desenele , Tom si Jerry




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Salutare si week-end plin de fapte, senzatii, stari si intimplari bune!

]



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Am fost azi si la C si A si m-am uitat si pe fb. Numai ca eu caut camasa cu fulger. Tricou am luat anul trecut de la car4. Numai ca e cu maneca scurta. Si cred ca il voi folosi pe acela. Am vazut o singura camasa (si ultima) la C&A dar pretul.... 100 lei. AM zis PAS. Intr-adevar era camasa si tricou pe dedesubt dar totusi.

Multumesc tare mult Novus.

Kea, si omu meu zicea la fel sa ii imprimam pe o camasa poza lui Mcquuen. Cred ca e o ideea tare faina.
Camasa de la Csi A era in carouri cu rosu si masina era o emblema cusuta in piept si una pe maneca aproape de manseta. Si tricoul pe dedesubt era comun dar cu maneca lunga.

Si in car4 am vazut si tricou cu maneca scurta si cu maneca lunga la 20 respectiv 30. Dar camasa nu am vazut decat la c si a.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Am iar un semn de intrebare. Unii zic ca, dupa raceala/viroza, e bine sa mai tii copilul acasa o saptamina, chiar doua sa se...intremeze ca, altfel, e "slabit" si un, doi, ia un crocobaur. Altii spun ca e preferabil sa-l duci imediat dupa boala ca nu cumva sa se obisnuiasca cu "sterilitatea" :-) de acasa. Cica, ar fi mai bine sa dea piept cu crocobaurii de la gradi' si sa-i infrunte. Voi ce parere aveti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Floric, nu mi-o caut cu luminarea dar cred ca un tricou (fie el si cu mineca lunga) simplu, uni, din bumbac poate arata super bine imprimant dar o camasa...nu cred ca ar fi de efect. Sau, ma rog, nu ara avea efectul scontat.

Mergi la inceput