Piersicute de iulie august (23)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lorenaflore spune:

Roxy, sti ce am mancat cu o zi inainte? Supa de pui si linte! M-au imbolnavit fetele astea cu lintea. Eu nu mancam sau gateam linte.... dar a gost ffff buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura32 spune:

Fetelor ,ii dau piure de legume in fiecare zi , pot sa pun de fiecare data carne in el ? sau este prea multa carne pe saptamana ?

Daca nu am voie , nasol ca el fara carne nu mananca

Multumesc anticipat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clayhanger spune:

Lorena, da, ca idee, la cum saliveaza, ar trebui sa stea toata ziua cu bavetica, si sa le schimb mereu. Dar le ratacesc mereu, apoi il culc fara ea, uit sa i-o pun la trezire, si tot asa - drept urmare are tot "decolteul" iritat de la saliva - asta din gama "Asa nu!". Acum tre sa scot o masina de rufe de-ale lui, sunt curioasa sa numar cate voi avea maine curate.

Edit: nepotica are si ea aceeasi problema, de curiozitate? Sau pana acum n-a dat niciun semn?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wilton spune:

Ana,fetita mea e nascuta din aceiasi zi ca Vlad,iar Wilton e numele de familie:).Eu cu siguranta is cea mai tanara mamica desi mai am un baietel de ap 4 ani.Dar ori cat de tanara as fii ii multumesc lui Dumnezeu ca ne-a dat forta sa ii crestem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

wilton - eu ma gandeam ca e numele vreunui hotel :)
Pai spune0ne mai multe despre voi:):)
Noi am facut aerosoli 3 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Laura - eu ii dadeam Biancai 2 zile pui, 2 vita si 2 ou, pe saptamana. Dar era spre 8-9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

laura, eu stiu k la inceput e bine sa ii dai de 2 ori pe sapt carne si de 2 ori oushor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wilton spune:

Īncep ASA am aproape 21 de ani sunt casatorita de 4 ani cu un englez,primul b#259;iat l-am avut la 17 ani si acu feti#539;a de care are aproape 7luni.poate intr-o zi cAnd am timp si dacA va intereseaz#259; o sa va povestec cum de am devenit m#259;mic#259; ASA tānara ;)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wilton spune:

Michelle aerosol l-ai f#259;cut cu ser sau ai mai pus ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Citat:
citat din mesajul lui wilton

Michelle aerosol l-ai f#259;cut cu ser sau ai mai pus ceva
O saptamana cu flixotide si 2 cu dexametazona.
Wow dar ce tinerica esti, sigur ca suntem curioase cum de ai devenit asa tanara mamica :)
Lasa ca e frumos, o sa aveti o relatie frumoasa, ca fetele Gilmore :):)

Mergi la inceput