Piersicute de iulie august (23)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ca_Mila spune:

Ada, Nectarel este un luptator, cea fost mai greu a trecut, acum este bine, nu stiu ce te apuca pe tine ba ca nu aude bine, ba ca daca ramane pitic, Doamne fereste, probabil din cauza grijilor pe care ti le faceai la inceput cat a stat el in spital, dar acum a trecut, gata nu mai trebuie sa-ti faci tot felul de griji

Si eu imi mai trec idei prin cap, ba ca tine piciorusul nu stiu cum, ba ca este mai slabuta, poate nu mananca destul, poate nu este bun laptele meu , dar ma linisteste pediatra de fiecare data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Michelle ,stiu si eu faza cu salvatul,eu dau ctrl a,sa selectez tot textul,si save,abia apoi dau send...dar acuma inca scriam,nu vroiam sa trimit...si in loc sa dau shift a,ca tocmai incepeam o noua propozitie,am dat ctrl a,s-a selectat tot textul,si cum eu nu am fost pe faza,ca o tineam pe Emma,am scris peste el ,si dus a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

Ar trebui sa sugeram Adminului sa se implementeze si CTRL+Z pentru editorul DC.


In alta ordine de idei, uite, Fleur, metoda de leganat copilul :)
http://www.youtube.com/watch?v=bYcF_xX2DE8


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana3110 spune:

Ah, tocmai a plecat maseuza de la mine. E divina senzatia! Gagica stie si un pic de Thai masaj si elongatii. E tare bine!

FETELOR, am nevoie de ajutor ca ma stric de cap daca tot dau banii aiurea pe lapte praf sa incerc tot felul de formule...
Are careva dintre voi sa ma imprumute cu 3 masuri de LP Nan Senzitive si Nan 1 normal? ca sa nu mai cumpar si de-ala degeaba? sa vad daca si dupa ele face caca cu buburuze?
Multumesc anticipat. VAd ca numa pe incercate merge..

Ada, ti-a suflat vantul tziglele de pe casa? Lasa baiatu in pace!

Lore, cum e Onutza? Ai ceva rezultate le analize?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZIZOU spune:

Pupam fetele si baietii!!!

A mea doarme, al doilea somn pe ziua de azi si cred ca si ultimul.
Azi noapte a fost agitata, s-a tot foit de ma apucase nebunia. Mi-a carat la picioare in burta de numa.

Eu sunt sub tratament pentru sinuzita. Sper sa imi treaca ca nu mai pot ce dureri de cap am.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wilton spune:

Ioana,si noi suntem pe Nan 2 si ii dau de la 5 sapt de atunci Bea tot buburuze face,pediatra a zis ca dacA nu plānge sau face urat e ok .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxypuy spune:

yellow! ce faceti dragelor?
noi am fost pe afara dar azi n-am stat mai mult de o ora k era frig, oricum era pustiu de zici k era vreun viscol azi am papat piure de praz cu dovlecel si a fost yummy acum face nani si eu am reusit sa deschid laptopul cand se trezeste ii bag niste suc de mar.
ioana - iti pot da eu niste nan 1 dk vrei (am normal). dk poti sa treci pe la cafenea ti-l trimit la sotzulache. imi zici
lore - si anto mai facea din cd in cd cu firisoare de sange, dar cum la copro a iesit ok si nu a fost ceva a la long, pediatra a conchis k e de la ceva ce am mancat eu (la momentele respective am dedus k de la rosii si struguri e nasoala treaba asa k nu mai mananc).
ada - hai k m-ai facut sa rad cu pusul copilului in carrier azi l-am primit si eu si bineinteles k am facut proba pe sotzulache k de fapt mai mult pt el e k io am marsupi. sotzulache e super incantat, pitik la fel, am pus poze pe fbk nu e greu de pus, numai k inca nu m-am prins cu pot sa-l pun singura, fara sa ma ajute cineva...poate ne lamureste ana k stiu k ea are manduca sau chiar mama carrierelor delia
eu prind intai centura la brau, pun copilul si apoi pun bretelele pe umeri si cineva tre sa prinda centura aia mica peste spate (cea care tine bretelele prinse intre ele). pana la faza cu curelusha asta mica poti face totul singura, dar la asta nu prea vad cum sa o prinzi singura k e la spate...
carmen - inseamna k noi avem noroc cu angajatorii nostri k si la mine e faza cu 6 ore pana la 2 ani sper sa nu se modif nimik pn ma intorc eu...ma bucur k si-a intrat in mana bona.
vera - m-am uitat si eu dupa biscuiti de la hipp dar am vaz numai cu mar...exista si simpli? ar mai fi aia de la organix dar sunt de la 7 luni...si mai sunt de la plasmon dar am vaz k au zahar
michelle - mission accomplished ti-am dat mail
wilton - bun venit! intr-adevar e strange sa aflam k suntem urmarite din umbra
ada - mi-am adus aminte, vezi de treaba fato k e bine nectarel! s-a dezv asa de bine, are falcutze, mananca bine, face achizitii...ce mai vrei?
pup toate piersicutele si mamicile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

Ioana cat costa maseuza aia de vine acasa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wilton spune:

Roxy,eu stateam in umbra si imi placea sa va citesc fiind tanara ma gandesc ca io am de invatat nu sa dau sfaturi:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

Ada mersi.
Wilton cred ca ne ai luat pe toate la categoria grea.
Kimmy mai ii este frica la timi?noi vad ca am depasit momentul.
Ioana sa iti fie de bine masajul.
Zizou insanatosire rapida.


Mergi la inceput