Homeland (1)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

La mine CTRL+F imi ingroasa literele...pentru ca F e de la fett, gros adica :((.



loool no, nu stiam ca se intampla asta.

atunci poate functioneaza CTRL + litera cu care incepe in suedeza voastra verbul "a gasi"

da, am deschis subiectul tau de la tehnice dupa ce am scris (da' de zgariat tot ma zgarie) - corect, sa munceasca si marius, ce, numa' io? se pare ca mie mi-a luat mai putin.

(ce-i drept, eu nu pot face asta cu textul de pe DC - adica cred c-as putea, dar is prea urate caracterele alea care apar, sa le folosesc pe ele la "replace" in loc de diacriticele cu codite si palarii. eu "lucrez" pe textul original)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui mihaela_s

La mine CTRL+F imi ingroasa literele...pentru ca F e de la fett, gros adica :((.



loool no, nu stiam ca se intampla asta.

atunci poate functioneaza CTRL + litera cu care incepe in suedeza voastra verbul "a gasi"



Yes! Asa e...CTRL+H in suedeza . Hitta e a gasi . A mers. Am schimbat scrisul la tastatura pe romana si a functionat! Am mai invatat ceva, mersi inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

cred ca schimbam capitolul pana editeaza careva postul ala

apropos, ramanem la Homeland (n), sau mai schimbam cate ceva? (nu, nu Downton Abbey, ar suna prea ciudat ).

ia sa vedem propuneri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Buna fetelor. Incerc sa revin si eu printre oameni.

Mie imi place titlul topicului homeland.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Carmen ce ai patit? Sper ca sunteti OK!

maru, eu incerc sa nu sar calu' cu mancarea zi de zi...nu prea imi iese insa. Cand sunt acasa e ok, nu bag tare multe in mine...in schimb cand sunt aici in Kalmar, singura...noroc ca am un metabolism bun, desi in ultimii ani am mai pus pe mine...

Eu v-am zis ca am dat jos kg numai cu control al caloriilor, adica redus portiile de mancare si cu miscare. Dar am facut miscare timp de mai bine de o luna si pana nu am micsorat portiile, degeaba. Acum imi lipseste tare mult mancarea, inotul pe care il practicam cam o data pe saptamana e numai surogat. Din cauza scolii nu am mai avut timp de mers la sala, mie imi place tare mult la gimnastica pe muzica. Nu e aerobic, e gympa:



Cand revin acasa, ma reapuc, macar de doua ori pe saptamana. De alergat am incercat, dar nu pot. Obosesc foarte repede si ma dor genunchii, nu e pentru mine...dar gimnastica asta e super-faina. Ajunsesem acum doi ani ca dupa cateva luni nu ma mai multumeam cu ea, era prea usoara deja si mergeam si la spinning...acolo transpiratie! :) Am mai incercat si aerobic, e fain si ala...si yoga...nu mai spun de zumba! Wow, zumba e cel mai fain!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Citat:
citat din mesajul lui andre_ea

Intru si eu peste voi pentru ca vreau sa o felicit pe Chuny pentru felul in care citeste Vlad. E perfect! Ai un baiat minunat!
Ledi e de vina ca ti-a dat like. Fantastic FB asta, pot distribui postul tau, dar nu pot sa dau un like sau sa comentez. [s



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.



Atunci da-mi, te rog, un add!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Si mie imi place Homeland.

Eu vad ca am limbaritza azi...asa e cand sunt singura .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui Chuny

Citat:
citat din mesajul lui andre_ea

Intru si eu peste voi pentru ca vreau sa o felicit pe Chuny pentru felul in care citeste Vlad. E perfect! Ai un baiat minunat!
Ledi e de vina ca ti-a dat like. Fantastic FB asta, pot distribui postul tau, dar nu pot sa dau un like sau sa comentez. [s



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 si Ilinca- 09.01.2009
Nu vreau la doctor, nu stiu cum se spune "a" in franceza.



Atunci da-mi, te rog, un add!


Ti-am dat si eu .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

Homeland si pentru mine :) e scurt si cuprinzator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui carmencat

Mie imi place titlul topicului homeland.


sa nu se-nteleaga ca mie nu-mi place; doar ca nu-mi place sa fie urmat la infinit de cifrele din paranteza. dar daca voi vreti sa ramana asa, n-o sa mai zic nimic.

Mergi la inceput