Homeland (1)

Homeland (1) | Autor: maru

Link direct la acest mesaj

knock knock!
Am nevoie de pasaport in Homelandu asta?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

knock knock!
Am nevoie de pasaport in Homelandu asta?

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/


Homelandu asta e international si fara bariere. De niciun fel. Intrarea e libera, fara constrangeri.

Bine ai venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariavi67 spune:

Bine ai venit, maru!

putem schimba impresii insomniace si nu numai
eu la fugit nu ma bag, am zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

maria (fosta arminad): am convins-o eu pe ruxij sa faca sport (chiar incepuse anu trecut sa alerge, e frienda mea pe Endomondo)... nu se stie niciodata...

cat despre insomnia, bat in lemn, se pare ca Solutia a fost schimbarea jobului... adica cine a inventat stresul l-a inventat pe nivele, paralele si alte chestii caudate. Stress tot am, ca na, sunt in probation, si e alt tip de job, dar dorm dusa...Bat in lemn

Mihaela, a trecut gripa?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

maru inca nu, ne luptam in continuare. In tandem, pe trei voci. Barbatu' ne-a pasat virusul rapid, a scapat de el. Acum speram ca a trecut ce a fost mai rau, am depasit 3-4 zile de lupta, fiecare.

maria io mai iau de manuta cu tine cu insomniile. Eu am dormit bine doua nopti, cu virusul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Help!
cum mananci wonton soup fara lingura?
Astia nu au linguri, asa, ca pentru neasiatici! Si supa miroase demential!
ne uitam una la alta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

sorbi zeama si mananci restul cu bete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mihaela, da, din pacate ori fericire asta fu Solutia...

ai zice ca medicinistii is saraci, pana cand vezi ce restaurante au in facultate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ocebine spune:

Ce pofta imi e si mie de o wonton soup!

Eu incerc sa o tai mai devreme de la servici azi. Cel mare are azi "meet" de scrima si e la noi in sat (este in "traveling team") asa ca am ocazia sa il vad si in afara simbeteleor (cind umblam ca bezmeticii prin tot statul Connecticut dupa coada lui.

M-am enervat ieri pe cei de la rock climbing (cel mic). A stat acasa bolnav si am sunat sa ii anunt ca nu vine la orele de rock climbing si cica trebuie sunat cu 48 de ore inainte ca sa nu pierdem banii pe clasa...la naiba, cum prezic cind sint bolnav?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

ocebine: sanatate la pui mic, bafta la pui mare!
scrima, super elegant sport!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

olympia, da' de asta ce zice fiica-ta? chiar daca nu-i aia, imi place

io imi cer scuze daca nu va iau pe rand ... ca-s cam (cum era carmen?) tuflita? :)
muncesc zi lumina, ba chiar mai muult, ca aici se-ntuneca repede; suntem in inchidere de an, de doo saptamani ba unu', ba altu ne ca pe hotii de cai :) maine incepe auditu'
sefa draguta azi, tocmai cand eram pe picior de plecare pe la sapte asa ... fetelor am o rugaminte la voi ... io deja cu ochii dati peste cap ... saptamana viitoare luati-va o juma' de zi libera, ca ati lucrat mult ... haha , o juma' de zi!!!

Mergi la inceput