Bulgarasi: LMA Miruna, Kariss si Codrin! (42)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani, Tudor de silvi23!
La multi ani, David Cristian de cicineata!
Sa cresteti mari, sanatosi si frumosi, bulgarasi dragi!

M-am tot uitat ieri incercand sa imi dau seama care Alex implineste un an si e felicitat, pana mi-a picat fisa ca e vorba de un bulgaras care implineste 11 luni nu un anisor, deci Alex de Alexa_G, la multe lunite, sa fii sanatos si sa te faci fotbalist!

Nu pot sa nu imi amintesc ce emotii aveam anul trecut pe vremea asta, medicul imi plecase la ski pe la 37 de saptamani desi ma asigurase ca se intoarce la timp (Luiza sigur stie ce spun!), apoi in jur de 38 de saptamani am crezut ca mi s-au fisurat membranele si m-am dus la camera de garda la 4 dimineata... interesant e ca am nascut exact doua saptamani mai tarziu. A avut un farmec aparte finalul de sarcina, desi ma apasa, ma deranja si tot ce vrei...

Georgia, asa si eu, am prietenepe care le-am intalnit intai la Sarcina ExtraUterina, e si un exemplu fericit printre noi , si bineinteles de la FIV...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Georgia - eu una te astept demult pe FB. Si mai sunt mamici lucratoare, fiecare cu emotiile ei, ti-ar prinde bine sa vezi ca nu esti singura

Cicineata - tu? esti pe Fb?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicineata spune:

Nu Cristina, sunt cam de moda veche si am tot amanat.
Mai aveam o problema oarecum tehnica de genul nu pot accesa nici o pagina de fb daca sunt logata la reteaua de la serviciu.
Mi-e greu sa deschid calculatorul personal, ma folosesc doar de cel de la serv in ambele scopuri. Si oricata reclama ar avea fb, tot aici mi-ar placea mai mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

La multi ani, Tudor de silvi23!
La multi ani, David Cristian de cicineata!
Sa fiti sanatosi si fericiti!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ica7 spune:

Georgia tortul pt botez l-am luat de la centro - HoJo. e ff bun.
eu personal il mai prefer si pe Biscotini de la Agapitos, dar e chestie de gusturi.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

seara buna fetele

nu am avut timp sa scriu mare lucru dar ma gandeam la georgia caci ea nu e pe fb si am zis sa scriem si aici de intalnirea de maine:
Joi, 24.01.2013, ora 17.00 la Hanul Berarilor.http://www.hanuberarilor .ro/ro/despre-noi - Casa Oprea Soare!

vreau sa urez si sarbatoritilor de azi:

La multi ani, Tudor de silvi23!
La multi ani, David Cristian de cicineata!

sa cresteti mari si sanatosi si fericiti!!!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

LA MULTI ANI TUDOR SI DAVID!!!
SA FITI SANATOSI, SA CRESTETI MARI SI SA AVETI PARTE DE TOT CE E MAI BUN IN VIATA!



Cicineata, da, lui Filip i-am facut analize. IgE i-a iesit mare si am facut 2 paneluri de alergeni.
Lexi, ma bucur ca ai reusit sa recuperezi pozele!

Din pacate eu nu pot veni maine la intalnire.. Va (re)vad data viitoare

Noapte buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

spunem si noi La multi ani, Tudor de silvi23!
La multi ani, David Cristian de cicineata!sa cresteti mari, sanatosi si norocosi.
Georgia stiu despre ce vorbesti....
Alina- in principiu da suntem in perioada aia , poate de data asta ne iese intalnirea
Bulinuta-de imbarbatare
o seara linistita tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani, Ioana-Teodora de Anangel_Lexi!
La multi ani, Iulia de ursulet33!
Multa sanatate si fericire, sa le aduceti bucurii parintilor!

Noi ne-am intalnit aseara la restaurant Casa Bunicii, a fost suuuper.

Lali, vi s-a prelungit perioada de "trait" in Paris? Faina chestie, asta e de bine, nu? Stiu ca initial ziceai ceva de 6 luni. Daca ma gandesc bine singurul inconvenient e ca esti singurica cu Andrei peste zi, in rest vad numai avantaje. Noroc ca el e un bebelus tare cumintel.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Neata mandre. Cafea?

Eu n-am nicio sansa sa ajung azi la intalnire. Imi pare rau. Ziua mi-e f greu sa plec de acasa mai ales ca mara trece printr-o faza :)


Mergi la inceput