Minuni de Noiembrie-Decembrie 2012 #1#

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

ONUTZ 6 kg¿!¿ oau....frumos...si eu stiu ca in primele luni de viata multi bebelusi se uita crucis.muschii oculari nu sunt maturi...dar se corecteaza, in multe cazuri, dupa 3-4 luni. nu te ingrijora.sa traim ziua de azi. ne ingrijoram maine pentru ce poate sa aduca ziua de maine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

ONUTZ m-am uitat pe picassa sa vad pozele.......unde sunt¿

CAMYS si daca o ti pe umarul tau¿ amea cand termina de mancat si e satula, normal, vegeteaza pe umarul meu...ca o pisica care toarce...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camys_2000 spune:

bioana, o tin si pe umar, dar cat??? si o ora? tu cat o tineai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Bioana, pozele sunt in folderul meu
Camys, ai incercat sa o tii la orizontala vreo 30-40 min?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Ce tuta sunt
Camys, am vrut sa zic verticala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camys_2000 spune:

nu l-am tinut la verticala atat de mult, ptr ca se cuibareste ca o broscuta si am impresia ca sta incomod, apoi incerc sa-l ridic si uite asa intru inr-un cerc vicios, ca iar da afara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

CAMYS eu o tin cel mult 10 minute...pune-o la tine pe picioare, in fundic si ii sprijini gatul cu ambele maini,cu una in spatele capului si cu cealalta asa pe piept...asa face pediatra si de fiecare data merge.hai incearca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

LUCIAN ce mare ai crescut!!!!! esti tare dulce, nu e de mirare ca mami e topita dupa tine...nu isi ia ochii de la tine....sa cresti mare si sanatos!!

S.ELLENA ce minunatie ai tu acolo...si are deja cercei...bravo ei. sa va aduca numai bucurii si fericire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bioana spune:

ONUTZ mersi. deci are acelasi pret.ok.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutz83 spune:

Bioana
Camys, daca se cuibareste broscuta e bine, pt ei e comod, asa poate sa si scoata aerul singurel. Luci n-a vomitat niciodata de cand doarme asa, doar a ragait. De stat nu sta asa cand e treaz, se zbate, stie ca e pozitia de dormit si el nu vrea sa doarma ziua Nici mie nu mi se pare o pozitie comoda, dar al meu nu se mai agita atat in somn de cand doarme pe burtica

Mergi la inceput