Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CorinaDani spune:

eu as alege siropul imunostimulent, siropul de tuse si siropul stimulent mental.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

eu aleg Ingerasul - Sirop Imunostimulent - pentru a creste imunitatea organismului si a lupta cu vreun eventual virus luat de pe la gradi (ca de luni incepe gradinita)
si Ingerasul - Sirop minerale Ca. Mg. Vitamina D3 - oricum se stie ca piticii au nevoie de vitamina D in timpul sezonului rece + calciu si magneziu.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micola spune:

Pentru Alexutu meu as alege Ingerasul - Sirop minerale Ca. Mg. Vitamina D3


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia1112 spune:

Si eu cred ca as alege Ingeras® - Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meprincipesa spune:

Eu as alege pentru fetita mea Siropul Imunostimulent !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dav05 spune:

pentru copilasul meu as alege Siropul imunostimulent. Consider ca este util pentru noi deoarece ne cam luptam cu racelile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diuta_20 spune:

Fetitei mele i s-ar potrivi momentan siropelul vitaminizant,fiindca este certata cu fructele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanap85 spune:

eu as alege pentru ingerasii mei siropel "Imunostimulent " pentru ca ai mei au imunitatea scazuta si recesc foarte repede si "Vitaminizant "in special pentru cel mijlociu pentru ca este la regim si trebuie sa-i mai dau si suplimente din cand in cand ca sa completam cat de cat lipsurile

Mami de ingerasi :David(25.10.2006)Paul (15.05.2009)si Anastasia(25.02.2011).
http://s878.photobucket.com/albums/ab348/oanap85/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bonsai spune:

dupa ce am studiat gama,mi-am dat seama ca fiecare ingeras e de ales,in functie de nevoia copilului........daca se apropie toamna,clar l-as alege pe cel imunostimulant....in perioada de eruptie dentara clar nu strica cel cu vitamine.....cand nu mai scapam de mucii si tusea de cresa....l-as alege pe cel antitusiv......pt fetita de scoala,l-as alege pe cel stimulant mental,samd.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

As alege Siropul pentru tuse si siropul imunostimulent

Mergi la inceput