Ce ingeras alegi pentru copilasul tau? (concurs)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RO ANA spune:

Ingeras - Sirop Creste pofta de mancare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

Pentru ingerasii mei as alege "Ingeras-sirop de tuse" si "Ingeras - sirop multiminerale, Ca, Mg si D3". Nu am avut timp sa ma documenez in ceea ce priveste "Siropul Stimulent Mental"... da' musai sa o fac pentru ca este posibil sa fie potrivit ingerasului meu mai mare, de-acum scolar.


Multumim pentru informatii Anda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ryta spune:

eu aleg ptr fetita mea - sirop Minerale Ca Mg Vitamina D3 Ingeras si sirop imunostimulent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fr3ya2o spune:

As alege Ingeras Sirop de tuse,este cel mai potrivit pentru acest sezon,mai ales ca acum am ajuns la injectii din cauza tusei :(.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VIORICA27 spune:

avem sirop imunostimulent si ne -ar trebui Ingeras - sirop multiminerale, Ca, Mg si D3 .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dankutza spune:

Eu as alege pe cel pe care il folosesc deja: Ingeras® - Sirop Creste pofta de mancare. Am un copil fff lingav la mancare si asta ne mai da un pic de pofta pe papa.



cu 35+ .... luna a 8-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosicel spune:

Eu as alege Ingeras® - Sirop Imunostimulent

Mi se pare ceva ff bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larasarit spune:

Pentru cea mica as alege Ingeras® - Sirop minerale Ca. Mg. vitamina D3 in locul gluconatului de calciu ale carui fiole sunt asa de pacatoase si pentru cea mare Ingeras® - Sirop Imunostimulent pentru ca stiu ca o ajuta mult in caz de raceala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

Siropul imunostimulent pentru ca e racit mai mereu si oricum sunt in cautarea unor produse naturale pentru cresterea imunitatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaF spune:

Buna dragelor

Daca ar fi dupa mine le-as alege pe toate, dar in principal as alege ingerasul imunostimulent, ingerasul stimulent mental si ingerasul vitaminizant.
In perioada asta de iarna este bine sa prevenim decat sa tratam asa ca sunt bine venite.

Multumesc

Mergi la inceput