FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Dau un pup maaareee la iubitele mele.
Miracol acum deja esti cu matusica noastra, iti tin pumnii ca totul sa decurga bine si sa ai un an de vis. Doamne ajuta
Amalia, felicitari pentru pereche, Doamne ce m-am bucurat cand am citit, DD te-a rasplatit exact cu ce ti-ai dorit. Bravo toti gemenasii nostrii sunt pereche
Dana, asteptam vesti si de la tine
Stefana, bine ca s-a oprit sangerarea, incearca sa te menajezi zilele astea, sa stai cat poti de mult intinsa in pat si sa nu faci efort.Imi pa tare rau ca in perioada asta a aparut asa un necaz, multa putere iti doresc si multa sanatate
Sandy, ma bucur enorm pt rezultatul de la eco, dar cred ca cel mai tare ma bucur pt starea ta de spirit, te simt mai puternica si gata sa o iei de la capat. Domane ajuta
Tusferi, iti trimit pm cu cele cerute, numai sa le gasesc ca nu le tin minte din cap....nu caar fi f greu de tinut minte dar am 7 anestezii generale la activ...e de inteles
Bichi, Brigit, Looana, Apalina, Coco....dragelor voi nu vreti sa mai veniti pe aici pe la noi? Chiar mi-e dor de vechea gasca...ca sa zic asa . multi pupici de la noi

Printul meu e un smecher, cand e tati acasa e ingeras, doarme mai toata ziua, noaptea somn de voie,nu tu scandal ..nimic....cand sunt doar eu cu el...tine-te frate, nu doarme toata ziua, incontinu vrea in brate, ma termina si incepe sa fie tot mai greut, imi rupe mainile.Cand suge pleaca la plimbare cu tot cu tzitzi..mi le lungeste de zici ca-s de guma dar ma topesc toata cand il vad cum se uita in sus la mine cu niste ochisori de iti vine sa-l mananci. Schimbam la scutece de zici ca avem fabrica de pampers, nu bine il schimb ca in 5 min face placinta, daca mai aman schimbatul...pauza .

Va las acum ca cere atemtia mea . Va pup pe toate si sa aveti o sapt frumoasa si productiva


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fumi spune:

salutare fetelor,
Miracol,multa bafta sa-ti iei puiutii acasa!
Matusico, felicitari pentru pereche!
eu va citesc din umbra, dar nu prtea mai scriu pentru ca nu am noutati.
noi luam o pauza sa ne linistim...
poop toata gasca!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!va salut de pe meleaguri grecesti!!
Ieri am ajuns cu bine,am pupat-o pe amalia si am mangaiat-o pe burtica sa se i-a!!!
azi am fost la medic...m-a primit f bine...e un super OM!!
Endi azi in ziua 14 de ciclu e de 10!!!arata f bine ri totul e ok!de azi incep si eu sa ma intep cu clexane de 4!!
Aseara am asista la injectia lui amalia si era sa lesin:))sper sa ma obijnuiesc repede cu ele!!
Astept telefinul de la dr sa vedem cand facem trasferul...el zice ca daca totul e ok pot sa facem transferul miercuri!!
Va pup pe toate si va multumesc k va ganditi la mine!!pup

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot
Fact XIII V34L genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Am intrat sa va spun ca totul a decurs bine.Endometrul e undeva la 7,5mm.A facut vreo 3 masuratori.LA UNA a iesit chiar 8,2mm.Am facut si eu o medie.Aspect trilaminar.DR.Stepan nu a reusit sa imi explice cum de am avut ciclu,grosimea de azi a endometrului nu e ca dupa ciclu.Chistul folicular se micsorase.In rest nu parea nimic in neregula.A zis ca sigur raman gravida,dar banuiesc ca ASA LE SPUNE tuturor.Donatoarea are 20 ani,studenta,i-au fost colectate 10 0v0cite.Dr vrea sa faca transferul sambata.Pana atunci relaxareeeeee.
Pentru Wish:stau la Voronez 1,am facut rezervarea pe internet,in jur 75 euro pe zi.E destul de aproape.
Miracol ce mai zici?Ai ajuns cu bine?Matusica..?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danah_78 spune:

Miracol cred ca scriam in acelasi timp..........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Fetelor, ce placere sa va citesc azi! Numai vesti bune de la voi.
Iri, Looana, ce bine ca ne-ati scris! Ce bine ca baieteii vostri sunt bine, sanatosi, fericiti, mancaciosi si mult iubiti. Sa dea DD sa ne tinem toate comorile in brate [olala
Danah, Miracol, scumpele noastre, globul meu de sticla imi spune ca sunteti urmatoarele gravidute Danah, edo tau e bun, mai ales ca pana sambata mai creste O sa fie perfect pentru a gazdui 2 micuti care or sa creasca maaari! Miracol, draga mea, de miercuri esti graviduta O sa te obisnuiesti cu injectiile, stai linistita. Nu sunt placute, dar dureaza un minut si gata, dar satisfactia e imensa Sa dea DD sa te intepi 9 luni de acum incolo!
In primele saptamani, imi era si mie cam greu cand trebuia sa le fac, dar ii multumeam lui DD ca am motive sa le fac. Mie acum mi le face sotul, in brat, ca mi-e burta extrem de mare si umflata si nu am mai reusit sa strang pliul de piele
Va pup pe toate si sper sa auzim numai vesti bune in fiecare zi!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

26+ cu si

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Danah,am scris amandoua in acelasi timp!multa bafta si tie si pana sambata o aa ai un culcus f bun ot bebici!!!
Tusferi,sarut mana pt gandurile bune!!am facut prina injectie si m-a durut ce e drept...sper sa ma invat!
Fetelor,voi de la ce farmacii va procurati claxane?eu cand vin in tara mi le scot pe rwteta...dar din cate am vazut nu se prea gasesc!am vazut la sensiblu...

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot
Fact XIII V34L genotip heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

Buna fetelor,
Felicitari gravidutelor si mult succes fetelor in pregatiri,rodicai ii doresc putere sa treaca peste evenimentul nefericit,
va citesc de mult si aproape va cunosc pe toate m-am bucurat si intristat pentru voi,m-am hotarat cu sotul sa apelam la donatoare avand in vedere varsta mea,vreau sa merg la Reprofit si nu stiu cum sa procedez,engleza nu stiu deslusesc eu ceva dar nu la nivel de conversatie ma puteti ajuta?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Fumisarumana
Loana si mie dor de tine
Irilac astep inca sa ne arati feciorul poate ne incuscrim

nucea08 daca ne citesti de mult ai citit ca exista o fata romanca care locuieste in Cehia si sa oferit sa ajute fetele care nu stiu engleza citeste putin in urma si ai so gasesti si poate te ajuta si pe tine


amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nucea08 spune:

amalia nu am citit chiar tot,citesc din noiembrie am sa citesc din urma,pana atunci poate ma ajuta cineva mersi

Mergi la inceput