FIV CU OVOCITE DONATE - Cap.39

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

neata fetele
enique am vazut ca acum au pretul cam mare, eu am prins oferta buna anul trecut
http://www.booking.com/hotel/cz/zebetinsky-dvur.ro.html?sid=f6e1bf1e6bed430167b38aed5c12674e;dcid=1;srfid=bb2ae84514973238328199b1f3d233100a33fb33X63
wish42nu te complica cu card de euro daca nu ai deja cont deschis; eu am platit cu cardul de lei si am facut conversia si a fost foarte bun cursul; tu oricum pentru contul de euro platesti cursul de schimb leu-euro; noi am avut vreo 200 de euro la noi de control in rest am platit cu cardul tot ce am putut iar pentru restul am scos de la bancomatele din cehia direct coroane de pe cardul de lei;
amalia felicitari pentru pereche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enique spune:


Smaickmultumesc mult pentru raspuns!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Smaick multumesc cate saptamani ai?

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns smaick spune:

merg pe 32

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Suntei flacai mari sa matusica pe el de voinic

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rodica.marin spune:

Fetelor din pacate pentru mine am din nou o veste proasta sarcina cu ou genetic, nu se vede embrionul, iar vezicula vitelina are 7,2 mm si in mod normal nu trebuie sa depaseasca 5 mm. Mi-a recomandat sa revin miercuri la ecograf cand se pare ca voi intrerupe tratamentul in speranta ca se va elimina singura, poae nu mai ajung la chiuretaj.
Va doresc numai bine, sa aveti parte de sarcini sanatoase.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Rodica, imi pare asa de rau! Dar tu esti o luptatoare si o sa mergi mai departe si sunt convinsa ca o sa ai si tu o pereche frumoasa de gemenasi! Te imbratisez cu drag!
danah, mergi cu incredere! are timp endometrul sa creasca suficient pentru embrionasi...
Wish, noi din cate tin minte am dat banii din prima zi, sa scapam de stressul de a sta cu cash mult.
noi2, galushcutzele mele sunt ok. Nu le-am mai vazut si masurat de pe 11 decembrie si ne ducem abia pe 18 la o noua eco, dar azinoape am avut o intalnire neprogramata cu ei. Am avut niste dureri foarte puternice si am mers la spital. Gemenasii sunt ok, sunt cu capul in jos amandoi, colul e inchis. Durerile au alta provenienta, facem niste investigatii sa vedem de la ce sunt.
Cat despre detalii despre donatoare, eu n-am primit nimic. Am intrebat eu la fata locului si am primit 2-3 informatii...
Smaick, mai ai putin
Miracol, cred ca numeri orele pana la marea intalnire
Pup fetele!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

25+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Rodica te pup si imbratisez si sa stii ca sunt langa tine
Vreau doar sa te rog este sa verifici cu 2 medici diferiti si 2 ecografe diferite inainte e a decide intreruperea tratamentului.
Daca ai sub 7 saptamani ai sanse sa se elimine complet dar daca esti peste 7 saptamani risti doar sa iti prelungesti suferinta si sa ajungi tot la chiuretaj
Te pup si Doamne ajuta ca ecografia de miercuri sa iti aduca de fapt o veste buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sandy2707 spune:

Amalia te felicit pentru pereche! Cred ca esti foarte foarte fericita! Carucioarele tale la semnatura veche au fost cu efect

Tusferi sa-ti traiasca bubulinele si sa ai parte de nastere cat mai apropiata de termen. Sper ca ti-au trecut durerile.

Irilac asa sper si eu ca anul 2013 sa ne faca si pe noi parinti cu ajutorul lui DD; Ma bucur ca intri si ne dai vesti despre fecioras

Wish poti plati linistita cu cardul de RON. Schimbul e direct RON/coroane, nu se mai face trecerea prin euro.
Sigur iti vine si tie randul tu esti chiar mai aproape

Smaick ce ati mai crescut Mai ai asa de putin! Cred ca esti tare nerabdatoare sa va intalniti. Nasti natural sau prin cezariana?

Fetelor de cum descurc itele cu surogateala intru si va povestesc cum e, ca si eu cred ca mai sunt fete care au nevoie sau sunt interesate.

Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Rodica

amalia tsakoniati
14+
DOAMNE ITI MULTUMESC!

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput