Homeland

Raspunsuri - Pagina 28

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Mihaela, ce putin mai ai! inca un pic si gata cu naveta! stiu cat de greu ti-a fost

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speed spune:

bird, am sa ma uit cu ce sa maninca ( pun intended :)) bodytrim-ul. Poate facem schimb de experienta mai ales cu idei de lunch la munca, tu iti duci mincare de acasa sau? Fara piine e greu sa-mi pun pachetel decuseara, citeodata ma trezesc mai repede sa-mi fac o salata proaspata si ceva carne pe linga, uneori mai trisez cu rivita dar de cele mai multe ori maninc la pub . Tu cum te descurci cu mincarea de prinz la lucru ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Mihaela, ce putin mai ai! inca un pic si gata cu naveta! stiu cat de greu ti-a fost


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Usch da! Dar stii cum se spune: ce nu te omoara, te face mai puternic (omuletz din acela cu mainile incordate deasupra capului, aratandu-si muschii ).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bird70 spune:

Eu mananc de 2 ori la lucru, o gustare si o masa. Gustarea e de obicei un shake sau un protein bar. De obicei de mancare imi iau o salata care o cumpar gata facuta si mai adaug in ea o conserva de ton. Cateodata am acasa ce a ramas de la cina, carne si mai pun salata sau legume pe care le fac la lucru la microunde. La cantina mai mananc cateodata, dar la fel mananc carne si cer legumele fara cartofi.

O zi pe saptamana am liber si mananc ce vreau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Nu e aratatorul, e degetul mare... s-a facut albastru si inca ma doare... cred ca a atins un nerv sau ceva s-a intimplat, caci astazi ma durea toata mina. Acum e bine, s-a dezumflat, e doar unghia vinata, trece...

Insa sint foarte obosita, asa ca va pup si poate am timp un pic miine la cafea sa mai citesc, ca la servici a picat serverul, deci nu va vad. Si oricum, nu prea mai am timp, am reinceput toate activitatile si acasa si acolo... si e mult de alergat si de pregatit. Dar voi scrieti, ca macar de citit tot imi gasesc eu timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Neata! Cafeaua!

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

uite aici unde am vorbit http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176416&whichpage=3

Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adela99 spune:

carmen, ce matinala esti! ca mine :) io m-am trezit brusc, m-am uitat la ceas si direct in hol sa vad pantofii copilului - adica sa vad daca e acasa - dupa ce m-am linistit, mi-am amintit ca am si vorbit cu el azi-nopate cand a venit m-as apuca si io de vreo dieta, da' mi-e teama ca dau jos si pe urma pun la loc si inca cu plus. io caut o dieta cu care pot trai toata viata :)

speed, merci de reteta. cine vorbea de diete? :) nu-s normala, cu un rand mai sus vorbesc de dieta si acum de caramel.

nelia, ma bucur ca esti mai bine cu degetu'. nu-ti sunt acceptate scuzele pentru viitoarele absente :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmencat spune:

Copilul nostru foarte matinal se trezeste cel tarziu la ora 6. In cursul saptamanii e perfect, ca la 7 iesim pe usa la gradi/servici, dar in we... facem cu randul, o zi se trezeste sotz si mai dorm eu, o zi eu si mai doarme el. Azi a fost randul meu


Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii, nu li se intampla prea des.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_s spune:

eu bolesc, in pat. Nu sunt deloc mai bine si ca atare nu pot pleca la examen. Mi-e o ciuda de mor, ca am invatat si stiu. Daca eram in oras si nu trebuia sa fac naveta puteam merge...nah asta e riscul....

O duminica frumoasa, nu ca a mea, sa aveti.

Mergi la inceput