Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


Any: ma bucur tare mult pentru vestea buna, sa dea Dumnezeu sa va intoarceti sanatosi



http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Ana draga, ma bucur enorm ca am putut fi de folos, ca oamenii pe care i-am contactat au putut sa-l ajute pe Alex.
Sa va intoarceti de acolo sanatosi de tot si plini de bucurie.
Prietenii din Cipru, au cunostinte acolo, inclusiv maicutele de la o manastire, asa ca daca vrei sa-mi dai mai multe detalii despre clinica si perioada, va vor vizita, macar mai auziti romaneste. Dai pe pm, daca vrei .
Sunt tare fericita azi, si cand va intoarceti ... ne imbatam fiecare pe unde suntem, da ?

eu

Mihai


draga mea fara tine nu puteam avea asa un final fericit siti multumesc din inima esti ingerul nostru pazitor dumnezeu sati ajute si sa ne vedem cu vestii bune si sa fim invingatorii care trec din nou peste boala ca sa va dovedim ca suntem demni de suportul si afectiunea voastra sunteti familia noastra aici pe forumul dc
multumim pentru ca ne sunteti alaturi cand viata ne incearca la greu
sunteti cea mai iubitoare familie si suntem mandrii ca facem parte din ea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui simonapro


Any: ma bucur tare mult pentru vestea buna, sa dea Dumnezeu sa va intoarceti sanatosi

Mami de Lucian(16.03.2009) si de Sebastian(05.08.2003)


http://iulia-elena.blogspot.ro/


multumim din suflet de ajutor dumnezeu sa ne ajute sa venim invingatorii ca sa va putem imbratisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui strumphitza

Wow! ce veste buna !!! ce om cu suflet mare, sa ii dea Dumnezeu sanatate ! Ma bucur tare ca ai scapat de stresul banilor! Multa sanatate lui Alex si tie putere multa mamico!


multumim din suflet strumphitza pentru fapta ta enorma de la bazar si multumim din suflet pentru efortul depus pentru noi dumnezeu sati rasplateasca fapta buna cu multa sanatae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

Any, ma bucur mult pentru voi! Multa sanatate si Doamne-ajuta sa fie bine!

Felicitari pentru ce faci pentru Ionela, jos palaria in fata ta!


(Niciodata sa nu spui niciodata!)

multumim din suflet pentru sprijinul si ajutorul tau , sa dea dumnezeu ca pentru ionele sa se stranga suma pentru ambii ochisorii si sa se faca operatia acum caci este nevoie si noi stim ce inseamna sa ai probleme cu vederea si de asta ii uram sanatate ionelei caci si ea este o luptatoare
doamne ajuta






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Drum bun si bafta!


va multumesc din suflet ca neati acceptat din nou cazul si ca neati dat o sansa de al salva din nou pe alex
multumim din suflet si dumnezeu sa va dea sanatate si putere sa tineti unita familia dc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

imi cer din suflet iertare ca acum pun si donatorii dar acum am dat lista cu donatorii si laura o va pune pe prima pagina
D.A in lei si

G.L.A belgia cred in euro

va multumim din suflet si dumnezeu sa va ajute cu multa sanatate si fericire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

laura multumesc intradevar dumnezeu nu nea lasat la greu si satorita oameniilor care au suflet mare ajungem in israel si acum ca reusesc si eu sa ma linistesc am aflat ca avem si la cine sa stam in bucuresti caci noi ajungem duminica dupa masa caci nu avem alta legatura cu trenul si o doamna de pe forum multumita interventiei mihaelei77 a fost foarte draguta si a spus ca ne asteapta dansa , ne ia de la gara si stam la dansa pana luni dimineata si ne duce tot ea la aeroport astfel ca minuniile nu se intrerup si familia dc isi deschide din nou bratele pentru noi

o sai cer permisiunea doamnei daca ne lasa sa spunem cine este

multumim din inima pentru efortul vostru si pentru inima mare pe care o avti si multumim pentru faptul ca sunteti parte din vietiile noastre si a tuturor copiilor care striga ajutor vreau sa traiesc

pentru toti membrii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex_andra spune:

Any, ma bucur din suflet pentru voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui alex_andra

Any, ma bucur din suflet pentru voi!


BAZAR UMANITAR


alexandra multumim , si mii de multumirii ca neai fost si ne esti alaturi de fiecare data cand avem nevoie te imbratisam cu drag

Mergi la inceput