Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui vias

Ani, te pup pe tine si pe Alex, ma uit la poza lui si nu-mi vine sa cred cat de mare si frumusel este.
Cat despre tine...multa putere...multa!!! Te imbratisez strans, strans si sa stii ca ma voi ruga pentru voi.

Pana la sfarsitul acestei luni, voi face si eu o donatie de bantuti, dar pana atunci, voiam sa intreb mamicile acestui forum, daca au nevoie de vreun centru de activitati (gen masuta, cu carticica, numere, pian...), sau de masuta cu scaunel impreuna, pentru copilasi de pana la 3-4 anisori, culoare rosie.
Daca doreste cineva, eu le donez pentru Alex, in schimbul sumei pe care o puteti dona! Pun si poze daca va intereseaza!!Va multumesc!

Mamica lui JR





draga cami si noi te pupam si te imbratisam cu drag , a crescut alex mare si sa stii ca nici mie numi vine sa cred, la tg mures mai tii minte ca era un gandacel mic imi era frica sal tin in brate cat de mic si slabut era.
iti multumim din suflet cami pentru ajutorul tau si sa ne auzim cu bine , cu vesti bune si pupal pe flavius din partea noastra ca e o frunmusete de copil si seamana cu mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabby2011 spune:


Am depus azi in contul lui Alex 50 ron pt produse
Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim gabby coletul a plecat spre tine te rog cand ajunge sami spui

multumim din suflet pentru ajutor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

avem asa in contul de lei 2133 deci cam 500 de euro in cel de euro 125 si in pay pal 270 multumim celor care ne sunt alaturii

avem 1000 de euro pana acum va multumim din suflet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet laura pentru ajutor intradevar timpul ramas este scurt si nu mai stiu ce sa mai fac , mie greu sa nu ma las doborata dar incerc sa nui transmit disperarea mea si lui alex caci si asa a devenit agitat caci a inteles ca trebuie sa plecam dar nu e in clar unde si se trezeste cu gandul ca trb sa plece .
va multumesc din suflet pentru ajutorul vostru si pentru inimiile voastre mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Am creat pentru Alex un eveniment pe FB in cadrul caruia putem vinde si cumpara diverse produse,va asteptam ...

http://www.facebook.com/events/339242242852936/?ref=notif¬if_t=plan_user_joined#!/events/339242242852936/339248062852354/?notif_t=plan_mall_activity

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet anca pentru ajutorul tau ,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Anca, sper sa pot participa si eu, vad diseara .
Any,


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Anca, sper sa pot participa si eu, vad diseara .
Any,


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Copiii Monicai Alex Luca Lorena
U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX
Si micuta O L I V I A are nevoie de noi ... acum


multumim din suflet pentru sprijin si ajutor szivarvany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

laura multumesc din nou pentru ajutor si tuturor care ne sunt alaturi

Mergi la inceput