Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui anchusa

am transferat si eu in contul de lei
multa sanatate lui Alex

anchusa


au intrat banutii de la anchusa te pupam siti multumim din suflet au intrat 60 de ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyda spune:

Acum am trimis in cont pentru Alex o mica suma de bani.Am rugamintea ca atunci cand intra sa confirmi sa stiu ca e totul o.k.Multa sanatate si astept sa ne spui ca totul s-a rezolvat cu bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyda

Acum am trimis in cont pentru Alex o mica suma de bani.Am rugamintea ca atunci cand intra sa confirmi sa stiu ca e totul o.k.Multa sanatate si astept sa ne spui ca totul s-a rezolvat cu bine.

IOANA



iti multumesc din suflet pentru ajutor cand o sa intre banutii o sa fac confirmarea aici si o sati dau si pm

multumesc din inima si multa sanatate sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

am mai pus la bazar


http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=48515

http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=48509

multumim celor care ne sunt alaturi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

any, de cand ai scris ca trebuie sa mergeti din nou la operatie m-am gandit mereu la voi, la tine in special. ma rog mereu ca sa iesiti cu bine si de data asta.
te imbratisez cu drag,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui kariguld

any, de cand ai scris ca trebuie sa mergeti din nou la operatie m-am gandit mereu la voi, la tine in special. ma rog mereu ca sa iesiti cu bine si de data asta.
te imbratisez cu drag,


Cei mai fericiti oameni nu au parte de lucrurile cele mai bune, dar obtin totul din cele pe care le au!





multumesc din suflet pentru ganduriile bune si noi ne gandim foarte des la tine si mereu ai fost in ganduriile noastre te pupam si

te imbratisam cu drag ana si alex



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

au intrat astazi in contul de lei 2 donatii prima de la F.E.D de 100 ron iar a doua de la A.M de 20 de ron nu stiu daca e ok ca am trecut initiale dar nu stiou nikul lor iar numele real nu vreau sal pun pana nu am acordul lor astfel ca daca fetele vad va rog sami spuneti nikul ca sa va pot trece
va multumesc din suflet si din inima pt ajutorul dumneavoastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim elyda alias F.E.D au intrat banutii 100 de ron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

multumim din suflet pentru donatia de 50 de euro dnei D.M rog frumos daca vede msg sami spuna si mie nikul sa o pot trece la donatori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

avem 125 de euro in contul de euro

Mergi la inceput