Inima lui Alex cere ajutor-plecare 10 martie

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Doamne ajuta sa se stranga suma pentru Alex si sa va intoarceti cu bine din Israel!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

danielac multumim din suflet ca ne esti alaturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralcat spune:

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

multumim din suflet pentru donatia de 50 de euro dnei D.M rog frumos daca vede msg sami spuna si mie nikul sa o pot trece la donatori

mamica de galusca alexandru gabriel
va rugam salvatil pe alex
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176454&nm=Inima-lui-Alex-cere-ajutor-operatai-in-martie

Ana, DM este colega mea de birou, Mirela. Nu este membra a DC, inca nu se inscrie in ... targetul nostru ca nu are copii, dar a impresionat-o lupta voastra si a vrut sa va ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralcat

Citat:
citat din mesajul lui anyvovcu

multumim din suflet pentru donatia de 50 de euro dnei D.M rog frumos daca vede msg sami spuna si mie nikul sa o pot trece la donatori



Ana, DM este colega mea de birou, Mirela. Nu este membra a DC, inca nu se inscrie in ... targetul nostru ca nu are copii, dar a impresionat-o lupta voastra si a vrut sa va ajute.

eu
Mihai



te rog din suflet ralcat sai multumesti din partea noastra pentru bunatatea ei si transmitei multa sanatate din partea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

confirmam intrarea banutiilor de la laura25 pt bazar 70 de ron mii de multumirii laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

confirmam intrarea banutiilor 27 de ron de la saryta pt bazar si multumesc din suflet de ajutor si de urari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_OR spune:

La multi ani,Any,mamica minunata de Alex,si sa dea Dumnezeu sa te bucuri de el,sanatos,pana la adanci batraneti








-----------------------------------------
ALEX va cere din nou ajutorul:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176454&whichpage=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cristina_OR

La multi ani,Any,mamica minunata de Alex,si sa dea Dumnezeu sa te bucuri de el,sanatos,pana la adanci batraneti








-----------------------------------------
ALEX va cere din nou ajutorul:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176454&whichpage=1



multumesc din suflet pt urari cristina dumnezeu sa dea sanatate la toata lumea si toate mamiciile sa se poata bucura in pace de copiilasii lor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Any, am depus si eu dimineata o mica suma (E.G.M).

si multa, multa sanatate!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anyvovcu spune:

Citat:
citat din mesajul lui gianina

Any, am depus si eu dimineata o mica suma (E.G.M).

si multa, multa sanatate!







multumim din suflet pentru ajutor au intrat banutii de la tine 30 de ron mii de multumirii si multa sanatate

Mergi la inceput