Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

la !!!!

macara asha sa stau si eu cateva mom relax!

apropo, nici azi nici un semn de cm, parac si spooting-ul e pe duca!
oare sa ma apuc sa beau un paha de vin rosu?poate vin uratii mai usor???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Neata.
Nu am mai intrat de mult pe aici,dar am vazut aceasta oferta si stiu ca se dau bani multi pe analize ,asa ca am zis sa va dau link poate aveti nevoie.
http://www.funkybiz.ro/offer.php?a_aid=conectoF&a_cid=11111111&offer_id=4282

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!




multumim mult!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

buna dimineata,
vin si eu la o cafea .
kmy pana nu vezi rosu mai e speranta, tin pumnii

angi facem galerie te asteptam cu beta mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

am facut un test duminica , in z31( cu test poz de ov in z18) si era ffff Clar , negativ!!!

si maine am si programare la dentist ca sa-mi scot aseaua de minte!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angy_angela spune:

ms frumos valicutza. sper sa fie beta pozitiv
kmy ti-am zis sa nu-ti pierzi speranta..pana nu vezi rosu pe alba vorba aia spera,k n-ai nimic de pierdut
ptr toate fetele sa vina barza mai repede. pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

eu, una, sincer nu mai cred in vreo minune luna asta, ma dispera doar gandul k se dregelaza de tot cm-ul!!!atata tot!!!


hai cu beta grasa angy!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Buna dimineata si o
Kmi vorba valicutzei pana nu vezi rosu fara ca cine stie. II liniute poate chiar sunt, dar is prea timide, e prea dimineata penru ele.



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Neata.
Ankuta si kmy imi pare rau de spoting si teste negative, poate bebeii sunt rusinosi si nu vor sa se arate inca.
Kmy stii parerea mea, oricum tu te stii cu un deficit de progesteron de la sarcina trecuta asa ca ai mare grija acum, incearca sa iei legatura cu un doctor sa faci niste analize si poate cu o doza mai mare de proge dupa ovulatie se reuseste si implantarea.
Iarina parca tu intrebai de doctori din Iasi, eu am fost la o super doctorita Socolov Demetra dar din pacate pentru mine distanta pana la Iasi este mare, eu avand si problemele cu batrana nu am mai putut continua sa merg la ea, dar e profesionista si nu e scump deloc, chiar mi s-a parut foarte acceptabil, eu aici platesc tot control, recontrol dupa tratament tot platesc la ea nu era asa, mergeai odata plateai a 2 oara nu mai dadeai nimic si are cea mai buna aparatura din zona Moldovei, am inteles ca ea si sotul ei sunt renumiti pentru morfologii si tot ce tine de eco, eu cu ea am facut laparo, toate analizele de la a la z si am descoperit ce am.
Emilia tu ce faci, ai mai fost la Fundeni?
Oare ce am mai citit ca nu mai stiu.
Dar sa stiti ca nu uit sa va dau niste pupici de molipsire

A Angy hai cu o veste buna de la beta.

Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Blanka_11 spune:

Buna fetelor, sunt si eu pe aici,va citesc, dar n-am noutati. Ma lupt si eu si sotul cu o raceala care nu mai vrea sa treaca. Azi sunt Z11, nu am facut niciun fel de test ca oricum nu ne arde de prestat. Mi-e ca luna asta e iarasi pierduta. decembrie a fost la fel... ma lupt totusi sa raman

Caresse , imi pare tare rau pentru problemele prin care treci. iti doresc multa, multa putere sa treci peste suferinta asta si sa o poti lua de la capat cu forte noi si poate data viitoare va fi perfect pana la capat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Miha, eu sunt bine, la fundeni nu am mai fost pentru ca am rezistentele pe artere foarte ok si am zis ca o astept pe Uscatescu sa vina din concediu. Deci practic o sa mai fac o eco pana atunci si daca si valorile IR-urilor respective sunt ok atunci merg in perioada 5 - 8 Februarie cand o sa am 31 sapt. Daca valorile de la acea eco nu sunt ok merg imediat sa imi creasca doza de Cexane de la 0.4 la 0.6. Tu ai fost? Ti-ai luat trimitere de la medicul de familie? Ti-au acceptat-o sau ai platit analizele?

28+ Anna
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput