Mamici inimoase de Constanta 165

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

mygirl, super informatia, mai ales ca al meu baiet are abilitati in sensul asta, da nu-l las eu sa se desfasoare acasa pe cat si-ar dori (macar acolo nu trebuie sa curat eu )

sa-ti traiasca piticul topaitor si d-ra din dotare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Oana, ce frumos!! pacat de ora cam.... la pranz asa dar incercam si noi. multumim de info!
la ce scoala e Alexandra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

Ia uite dom'le cum curg banii pe noi dis de dimi! bun inceput de we!

Aseara am fost cu Miru la "Lacul lebedelor" pe gheata, un spectacol extraordinar, de la costume la muzica si punere in scena, totul a fost la superlativ! Chiar si pe scena atat de mica a Casei de cultura, tot s-au descurcat extraordinar, cred ca pe un patinoar acoperit e chiar de vis!

Vreau o raza de soare!!! Se pare ca azi nu am sanse... macar e vineri, yupii!


EDIT: vad ca a disparut postarea cu castigurile, well done!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

io-s in pregatiri cu cabinetul..tot in asteptarea contractulu cu CJAS..
apropo stiti vreun arhitect care mi-ar putea face un proiect pt firma cabinetului (firma in sine aiai care se pune pe bloc)..ieftin..ca firma deja este conceputa!

Vladis ai fost la noi la eco mamar???Eu am verificat-o pe dr de la noi ..cu Ciufu si per total am fost mai multumita de dr de la noi..si dezamagita de Ciufu (care a gasit aceeasi problema dar ff rapida si explicatii minime ).

in rest am fost si noi in ultimul timp la Loredana, la teatru Gaitele si Iubeste-ma cat viata..si aseara la Partizan in Doors

la patinaj a fost biletul extrem de scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

'neata de luni!

kim, n-am facut la voi, acu am programare la dr ciufu, m-am tot gandit si razgandit la cine sa ma duc, ca am ramas cu ceva buba la psiho-pupu de cand cu povestea cu chistul ovarian cand mi-a pus o tanti dra un diagnostic terminal, de primul gand a fost sa-mi atarn un pietroi de gat
bafta in continuare cu cabinetul!

noi am fost sambata si duminica la Bucatarsul iscusit, copilu' foarte incantat, ieri au facut tort bio cu mar, morcov, cereale si crema de migdale, asa ca ieri am avut desertul asigurat ne-am intalnit cu mygirl si trupa, alex e o mica domnisoara, iar bebe eric un scump!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Angi, ce super, bravo! mai sunt evenimente din astea?

tot io edit, ca am sapat: http://www.facebook.com/bucatarasul.iscusit#!/bucatarasul.iscusit mai sunt in week end la Queen Elizabeth. am cerut ceva detalii, poate ajungem si noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

mai sunt, da cu bani fuse un fel de promo pt cursurile pe care vor sa le organizeze, ii gasesti pe FB la Bucatarasul Iscusit.

mie imi da tarcoale coana raceala, ca tot m-a ocolit pana acu, am starea aia de-mi vine sa zac intr-un colt am ingrijit la socrela care-i lata in pat de 3 zile si cred ca m-am aranjat si eu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

da, am gasit si eu acum, am vazut ca a fost si un coleg al lui Patrick la evenimente, plus l-am vazut pe Vlad in poze

sanatate multa! si pe mine ma luase sambata.. m-am tratarisit rapid. oricum la ce animale au umblat pe la mine prin casa... e de mirare ca-s asa ok

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

apropo de poze, s-a suparat vladi pe mine ca le-am pus pe FB, cica or sa rada colegele mirunei de el ca bucatareste! l-a lamurit nenea Chef care tine cursurile ca dragostea trece prin stomac

cami, La multi ani fericiti alaturi de piticele tale si de sot!

vreau si eu putin soare... m-am saturat de atata umezeala!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:


La multi ani CAMI si pentru ca mai e putin La multi ani ALEXANDRA, sa fiti fericite si iubite toata viata!

Si baietilor mei le place sa gateasca, Luc de curand a cedat meseria de bucatar,la care a avut de comentat ca tot timpul o sa miroasa a mancare, si se face pompier

Angi: sanatate multa!Eu mi-am facut echografie mamara la Ciufu acum vreo 2 ani si a fost ok, nu s-a grabit, a fost draguta si in sarcina tot la ea am fost si la fel a fost, doar sa nu se fi schimbat intre timp.

Si Luc are nas curgator de cateva zile si vad ca nu-i mai trece si nici nu l-am mai dus la gradi.

Cica se anunta o primavara ploioasa, o sa ne saturam de umezeala





http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput