The best of ...

The best of ... | Autor: marius

Link direct la acest mesaj

Citat:
citat din mesajul lui portocalia

e cam ciudat sa ceri pe internet sa ti se spuna adevarul despre erectia sotului!

karino maica, daca as fi acolo, sa vaz, sa pipai, sa... mai stiu eu ce, poate as putea sa-ti zic una-alta, dar asa pe net, tre' sa recunosc ca-s lipsita de mijloacele de cunoastere, cum ar fi simtul tactil si celelalte 4 simturi. sorry, nu te pot ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Iar nu pot aproba, dar dau din aripi

Si as mai adauga "calutzeala" descrisa de userul Matzaila , am sa incerc sa caut , a descretit atunci muuulte frunti



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mianna spune:

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Si as mai adauga "calutzeala" descrisa de userul Matzaila , am sa incerc sa caut , a descretit atunci muuulte frunti



"V-ati calutit dupa care ati plans pentru ca v-ati calutit dupa care v-ati calutit din nou ca sa fiti siguri ca ce s-a intamplat prima oara a fost pe bune dupa care ati citit mesaje de la sotie dupa care din nou v-ati calutit dupa care v-ati decis sa mergeti la psiholog ( prea multa caluteala strica) iar asta e considerata de catre tine drept o mare pasiune si te intrebi daca o sa rezisti "

de aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168841&REPLY_ID=7159482

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sunny71 spune:

Asta cu calutzeala e tareeeeee !!!!! I-as da premiu I cu coronita !!!![:-)))[majoreta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simonna spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Si as mai adauga "calutzeala" descrisa de userul Matzaila , am sa incerc sa caut , a descretit atunci muuulte frunti



"V-ati calutit dupa care ati plans pentru ca v-ati calutit dupa care v-ati calutit din nou ca sa fiti siguri ca ce s-a intamplat prima oara a fost pe bune dupa care ati citit mesaje de la sotie dupa care din nou v-ati calutit dupa care v-ati decis sa mergeti la psiholog ( prea multa caluteala strica) iar asta e considerata de catre tine drept o mare pasiune si te intrebi daca o sa rezisti "

de aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168841&REPLY_ID=7159482


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Yap, asta e mesajul anului!
Simonna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

Citat:
citat din mesajul lui mianna

Citat:
citat din mesajul lui szivarvany

Si as mai adauga "calutzeala" descrisa de userul Matzaila , am sa incerc sa caut , a descretit atunci muuulte frunti



"V-ati calutit dupa care ati plans pentru ca v-ati calutit dupa care v-ati calutit din nou ca sa fiti siguri ca ce s-a intamplat prima oara a fost pe bune dupa care ati citit mesaje de la sotie dupa care din nou v-ati calutit dupa care v-ati decis sa mergeti la psiholog ( prea multa caluteala strica) iar asta e considerata de catre tine drept o mare pasiune si te intrebi daca o sa rezisti "

de aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=168841&REPLY_ID=7159482


Asculta, priveste si taci!...
Din brate fa-ti aripi de fier
Si zboara cu ele spre cer!...





Nu eram sigura cind a mentzionat mamagiuliei,insa calutzeala nu se pune ca e de anul trecut!Am "controlat" la quotele miannei.

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andacos spune:

De fapt titlul subiectului este"the best of..."nu se specifica anul(nu stiu de ce m-am gindit eu ca la anul asta se refera),asa ca...

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

A trecut deja un an? Mi se pare ca a fost ieri...
Poate pentru faptul ca citatul (termenul) a fost prezent mai mereu in diferite postari!

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paulinio spune:

Ce-or mai face protagonistii???
Stie cineva?

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadaflorilor spune:

Citat:
citat din mesajul lui paulinio

Ce-or mai face protagonistii???
Stie cineva?

Radu-Mamii Andrei (4ni si o luna mare) + 18+


probabil ca....tagadam tagadam, ni-hi-hiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

DA,tagadam..fiecare cu altcineva..

Eu as trece la the best,postarea lui Rufus de la ce va fi in 21.12.2012


Citat:
citat din mesajul lui Rufus

Ce va fi?
Va fi Ignatul, taierea porcilor. Pe 21 decembrie, ziua solstitiului de iarna, se taie porcii, conform datinei pagane mostenite de la daci, care o faceau si ei in cea mai scurta zi a anului.

Ca doar nu credeti ca lasam porcii netaiati si nemancati pentru ca li s-a terminat calendarul unora sau altora...

Rufus, Tora si iadele

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde




Mergi la inceput