FIV cu Dr. Dragos Albu 73

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

la multi ani, fete albe! sa aveti un an binecuvantat si plin de impliniri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liza79 spune:

La multi ani! Un an nou plin de bucurii va doresc!

ambele MTHFR heterozigote, ambele PAI-1 heterozigote, trompe infundate, Graves-Basedow, FIV1 in iunie, 29+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raluxas spune:

Fetelor, cine sparge gheata pe anul acesta ? Eu in mai putin de 2 saptamani aflu ce plan pot sa fac...cert e ca a face planul este deja planificat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns London2012 spune:

LA MULTI ANI!!! Sa avem un an minunat!

Eu joia viitoare ma duc la controlul de 18 saptamani sa vedem baietii :) si nu mai am rabdare!!! As vrea sa am acasa un ecograf :)

Va pup cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EllaE spune:

La multi ani frumosi si sanatosi! Fie ca anul 2013 sa ne aduca la toate implinirea dorintei frumoase de a ne tine copilasul/copilasii in brate!
Va pup pe toate tare tare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

Buna, fete dragi!
Un an plin de cadouri de suflet va doresc!
Doamne ajuta-ne pe toate!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cumintzica12 spune:

london, nu-mi vine sa cred ca se fac 18 saptamani ...te-am retinut in mod deosebit: abia intrasem pe forum cand ai anuntat tu sarcina mult sanatate in continuare si doamne ajuta sa ajungem toate sa povestim de cum ne-am lua un ecograf acasa

eu am fost luni la dr stan...asta e, trebuie sa fac tratament si sa-mi iasa analizele de secretie si culturi de col bine inainte sa incep tratementul de IA (sper macar sa raspund la tratementul primit sa pot incepe luna viitoare)...aristica, sa stii ca dr stan nu mi s-a parut mai inalt ca dr albu (care e si el e inalt ); m-a amuzat intalnirea cu el, mi s-a parut o copie (si fizic si in comportament) mai tanara a doctorului nostru, desi mult mai stangaci...se vede ca e "invatacelul" lui

weekend minunat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada_b spune:

La Multi Ani tuturor si multa sanatate!


Fetele cu dosarele aprobate, nu ati auzit nimic despre alocarea banilor pe 2013 pt FIV-ul subventionat?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlk_2009 spune:

ada b nu stiu nimic despre alocarea banilor pentru dosarele aprobate.
D-na Domnica mi-a confirmat ca ne suna oricare ar fi raspunsul de la stat... atunci cand se afla la clinica, vom afla si noi cele in situatia asteptarii banilor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xoxojojo spune:

Si eu merg Joia viitoare la cea de a doua ecografie, si sunt atat de nerabdatoare sa vad daca bebeii sunt bine, daca sunt acolo fara probleme, am inca o neliniste tot timpul, vreau sa stiu ca sunt bine.

Mergi la inceput