Zmeura de aur - 2012

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Chuny, tehnic, nu pot lipi un mesaj de aici la subiectul de dincolo. Pot doar sa il copii cu 'quote' si sa il pun in primul tau mesaj (ceea ce ai facut tu de fapt, citand-o). Mai mult decat este acum, din pacate, nu pot face, tehnic.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe



Uite, asta e al dracului de frustrant, si oarecum explica si ce s-a intimplat la zz.

mesajul asta e pe prima pagina. de la prima la a cincea pagina mi-a tirit allinta numele in tot felul de comentarii, nimeni, nici un moderator n-a vazut, si cum am scris ceva, inofensiv, cind ajunsesera comentariile la a cincea pagina, pac, s-a sters.


chiar atita lipsa de orice urma de fair play?


Citat:
citat din mesajul lui allinta

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.








allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759


Ana, imi cer scuze ca ti-am sters mesajul. Singurul meu scop a fost sa incerc sa opresc continuarea discutiei respective aici, unde mi-ar placea sa vad mai putina incrancenare si mai mult umor. Cam asta am vrut cu acest subiect, sa fie o critica vesela si constructiva, daca se poate.
Nu e vorba de nici o discriminare, de nici o lipsa de fair play. Da, ai dreptate trebuia sa iti copii mesajul la subiectul "split-at", dar am gandit-o cu spatele. Intai am sters, apoi am vazut ca sunt multe mesaje care probabil vor genera alte mesaje, asa ca am facut split. Nu e nevoie sa te certi si cu mine. Chiar nu este cazul. Iti doresc din suflet sa ai parte numai de "discriminatori" ca mine!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Citat:
citat din mesajul lui Ana Stroe



Uite, asta e al dracului de frustrant, si oarecum explica si ce s-a intimplat la zz.

mesajul asta e pe prima pagina. de la prima la a cincea pagina mi-a tirit allinta numele in tot felul de comentarii, nimeni, nici un moderator n-a vazut, si cum am scris ceva, inofensiv, cind ajunsesera comentariile la a cincea pagina, pac, s-a sters.


chiar atita lipsa de orice urma de fair play?


Citat:
citat din mesajul lui allinta

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.








allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759


Ana, imi cer scuze ca ti-am sters mesajul. Singurul meu scop a fost sa incerc sa opresc continuarea discutiei respective aici, unde mi-ar placea sa vad mai putina incrancenare si mai mult umor. Cam asta am vrut cu acest subiect, sa fie o critica vesela si constructiva, daca se poate.
Nu e vorba de nici o discriminare, de nici o lipsa de fair play. Da, ai dreptate trebuia sa iti copii mesajul la subiectul "split-at", dar am gandit-o cu spatele. Intai am sters, apoi am vazut ca sunt multe mesaje care probabil vor genera alte mesaje, asa ca am facut split. Nu e nevoie sa te certi si cu mine. Chiar nu este cazul. Iti doresc din suflet sa ai parte numai de "discriminatori" ca mine!





'Cos what I feel is the only truth for me



Subiectul asta n-a avut niciodata umor si nici n-a fost vesel. Constructiv nici atat. An de an se lasa cu incrancenari, explicatii, acuze noi si oameni care sfarsesc prin a se simti prost. E inutil ca bomboana pe coliva. Mai bine ati fi onesti si l-ati pune la ZZ unde ii este locul, decat sa- l impachetati cu umor si false traditii pentru rating. Daca e circ, circ sa fie, da' sa aiba macar decenta sa recunoasca asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Iarina, subiectul asta, prin valva pe care o creaza, face mare trafic pe site, iar traficul inseamna bani.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Da, stiu pentru ce este, dar macar sa lase fasoanele si sa recunoasca asta deschis. Poate, cine stie, daca n-ar pretinde ca-i mai mult, s-ar mai putea lasa cu un soi de veselie tiganoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Elle_seb

Iarina, subiectul asta, prin valva pe care o creaza, face mare trafic pe site, iar traficul inseamna bani.






Desigur, eu acum stau cu cafeaua in mana si ma uit in cont cum imi vin navala banii.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina

Da, stiu pentru ce este, dar macar sa lase fasoanele si sa recunoasca asta deschis. Poate, cine stie, daca n-ar pretinde ca-i mai mult, s-ar mai putea lasa cu un soi de veselie tiganoasa.

"Experienta este numele pe care il dam greselilor noastre" Oscar Wilde


Daca asta e convingerea ta, de ce ai intrat si citesti si scrii si faci trafic? Sunt atatea subiecte dragalase, intelectuale si interesante pe forum, de ce intri aici?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Daca n-as sti cu ce se mananca internetul si marketingul online, mai ca te-as crede.
Nu iti intra tie banii in cont, dar ai putea macar sa nu te prefaci ca nu stii despre ce este vorba.

Edit ca sa adaug: am facut mai devreme o raportare la moderator, a ajuns cumva mesajul meu?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Elle_seb, in privinta Zeek, daca tu esti impacata cu "ajutorul" pe care ni l-ai oferit, eu nu mai am nimic de comentat.

Eu raman la concluzia ca informatiile au fost cumva trunchiate si adevarul spus din anumite unghiuri, convenabile pentru anumite parti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

pai mai bine prind subiectele de scandal....ca si in televiziuni si in presa......ce e cu putin scandal...merge bine....




Mergi la inceput