Zmeura de aur - 2012

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

L-am dezaprobat din greseala....in timp ce derulam pagina.Nu ma bag la de astea si agresivitatea ta nu da bine.

Iti dau si eu trei zmeure atunci,daca pentru agresivitatea mea am primit,ei atunci altii de ce nu,mai ales ca te-ai luat gratuit si fara logica de mine.
Oricum, e fain sa vezi cum multi isi revarsa frustrarile din umbra tastaturii....sunt cateva persoane car au o placere ..speciala...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Si eu tot pe treaba cu Zeek am fost suparata, nu pe sat , ci pe cat de naiva am fost si cat de naiva am putut sa par convingaindu-i si pe altii. Acum mi-e efectiv rusine ca am sustinut asemenea ineptie.

Pentru chestia asta, Elle ai un zmeuroi, nu pentru mine, cat pentru ceilalti pe care i-am mintit crezandu-ma in tine,sorry

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

pt mine asta e stirea acestui topic

chestia cu zeek ul

cred ca speram sa fie adevarat (desi aveam un sentiment vis a vis de poveste.. gen "caritas")... doar pt ca multi de aici o sustineau


Alinuk
si ostrogotzii din dotare: Andu mik (4 ani) si Teo voinik (6 ani)



Licitatie si Tombola "Spiritul Craciunului"
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
............................................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Alinuk, eu am pierdut 10$ in zeek si inca 10 la alimentarea lui Payza. Pentru mine nu-i un capat de tara, dar pentru alte fete poate a fost mult, asta una.
Doi, a avut greutate cuvantul lui Elle_seb, pentru ca era d'a noastra si m-am bagat cam ca taurasul fara sa studiez prea mult problema. Daca erau bani mai multi nu ma bagam, dar asa am zis sa nu-i bai.

Rall a intervenit de multe ori avertizand ca nu e sustenabila treaba.

Pina la urma, sa se inteleaga, nu de bani e vorba, ci de obraz, ci de faprul ca de cate ori fetele au avut nevoie de un sfat nu l-au mai avut de unde lua

Eu nu acuz pe nimeni, ca nu mi-a luat nimeni banii din buzunar, insa cum am zis, nu se face asa ceva. Sa nu uitam ca s-au fluturat niste sume frumusele prin nasul nostru, daca reia cineva topicul si cand vezi sumele alea, altfel iti pui problema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui giulia71

Alinuk, eu am pierdut 10$ in zeek si inca 10 la alimentarea lui Payza. Pentru mine nu-i un capat de tara, dar pentru alte fete poate a fost mult, asta una.
Doi, a avut greutate cuvantul lui Elle_seb, pentru ca era d'a noastra si m-am bagat cam ca taurasul fara sa studiez prea mult problema. Daca erau bani mai multi nu ma bagam, dar asa am zis sa nu-i bai.

Rall a intervenit de multe ori avertizand ca nu e sustenabila treaba.

Pina la urma, sa se inteleaga, nu de bani e vorba, ci de obraz, ci de faprul ca de cate ori fetele au avut nevoie de un sfat nu l-au mai avut de unde lua

Eu nu acuz pe nimeni, ca nu mi-a luat nimeni banii din buzunar, insa cum am zis, nu se face asa ceva. Sa nu uitam ca s-au fluturat niste sume frumusele prin nasul nostru, daca reia cineva topicul si cand vezi sumele alea, altfel iti pui problema



Giulia, daca tot vrei sa dezgropam mortii, eu consider ca am raspuns solicitarilor si intrebarilor destul de prompt, mai putin atunci cand se repetau aceleasi intrebari mereu.
In afara de asta, site-ul lor oferea raspunsuri la toate intrebarile, dar cine sa se oboseasca sa citeasca din cate imi amintesc (una sau 2 persoane citeau site-ul companiei), cu toate ca, revin, am raspuns la intrebari, atat cat timpul mi-a permis si mie sa fac lucrul asta. Cred ca nici macar nu conteaza pentru cineva ca stateam zi-lumina pe forum sa citesc intrebarile, sa ma documentez eu la randul meu acolo unde nu stiam, sa traduc informatii si apoi sa le postez pe forum, pentru toti cei care aveau cate ceva de intrebat. Asta asa... ca sa realizezi ce inseamna Suport si ce inseamna sa raspunzi la intrebari NON STOP. Dar nah, de la tine din fata calculatorului pare o banalitate si un must.
Am fost dispusa sa imi aloc din timpul care ar fi trebuit sa-l petrec cu cei 3 copii ai mei ca sa explic zeekler-ul pentru toata lumea. Daca tu sau altii nu au mai apucat sa scoata bani din firma aia, nu inseamna ca altii nu au facut-o, cred ca in mod deliberat nu vreti sa acceptati ca EU AM FACUT BANI CU EI, sume frumusele, da, insa nu asta va intereseaza pe voi, chestia asta contravine obiceiurilor voastre de a da vesnic peste nas, de a nominaliza mereu pe cineva, de a arata pe cineva cu degetul, etc, etc, stiti voi mai bine cum e cu forumeala asta pe DC.
Cred ca purtam dialogul surzilor, eu spun una si voi nu vreti sa vedeti nimic altceva decat ca s-a inchis zeek-ul iar eu sunt vinovata. Nu cred ca am bagat mana in buzunar nimanui si chiar nu ma simt vinovata pentru ce s-a intamplat cu Zeek-ul, ce dracu?! Atat cat au functionat, au fost ok, au facut plati la timp, etc. Ce vrei sa-ti mai zic?

Noh, sa-mi fie invatatura de minte, oportunitati mai sunt, cu siguranta ca nu voi mai veni cu nici un fel de noutati.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinuk

pt mine asta e stirea acestui topic

chestia cu zeek ul


Alina, sunt chestii mai importante care se discuta pe topicul asta, probleme care dor cu adevarat, nu ce a fost sau ce nu a fost cu Zeek. Repet: daca apucau 1 sau 2 membri DC sa scoata niste bani, cred ca va linisteati toate.
In rest, numai de bine.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Pt ultima data, va rog frumos, lasati acest subiect sa fie despre 'zmeurici' si continuati discutia civilizat aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176290 sau mai putin civilizat la ZZ. Dar lasati discutiile de aici sa fie la subiect. Multumesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Siminaf, ti-am copiat mesajul la celalalt subiect. Sper din suflet sa fie ultimul split.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:



Uite, asta e al dracului de frustrant, si oarecum explica si ce s-a intimplat la zz.

mesajul asta e pe prima pagina. de la prima la a cincea pagina mi-a tirit allinta numele in tot felul de comentarii, nimeni, nici un moderator n-a vazut, si cum am scris ceva, inofensiv, cind ajunsesera comentariile la a cincea pagina, pac, s-a sters.


chiar atita lipsa de orice urma de fair play?


Citat:
citat din mesajul lui allinta

deja ma plictisiti cu atata auto-victimizare.
cate o zmeurica pt : maru, chuny si ana stroe.
cele mai certarete si agresive verbal membre ale DC.
eu, personal, am lucruri mai importante de facut, decat sa ma iau la hartza cu unu si cu altu in virtual. voi nu obositi niciodata. in permanenta gasiti cate un motiv de hartza si hartzuire.








allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=137759

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Citat:
citat din mesajul lui Laura25

Pt ultima data, va rog frumos, lasati acest subiect sa fie despre 'zmeurici' si continuati discutia civilizat aici : http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=176290 sau mai putin civilizat la ZZ. Dar lasati discutiile de aici sa fie la subiect. Multumesc!




'Cos what I feel is the only truth for me


Laura, vezi ca ai uitat aici mesajul Mirelei in care ma intreaba de poza de la profil. Intrebarea e off topic, insa daca ramāne, atunci imi voi recopia raspunsul aici pt ca l-ai sters. Multumesc!

Mergi la inceput