Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
abia astept sa ma duc acasa sa o vad si aud pe Maria cantand!
va dati seama in ce hal m-am ofticat miercuri, da?
ieri a fost serbarea Evei, scurta si draguta tare ca astia mici.. nu prea ziceau nimic. au facut o sceneta mica in care tot ziceau ei ce vor face la anul, apoi 2 cantecele. m-au surprins, au cantat foarte frumos si toti! Eva a fost incantata la maxim de cadou (un carucior mic, la fix ca al ei se rupsese cu ceva timp in urma :)). am fost si la McD dupa aceea, si de sfarsit de an, si in speranta ca stau 20 de minute cu tac-su si mai iau si eu niste cadouri. arsh, am reusit doar 3 carti .... asta e viata. tot pe maine imi raman sperantele :)))

pozele de la serbari

zi buna sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ce rochie frumoasa a avut Eva!! Trebuias-o si filmezi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

era cineva care a filmat si vom avea cd-ul

la multi ani !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Olivia

Rox, steti superbi



Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca


Impreuna pentru 60 de copii
Prietenii lui Mos Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani Kim,cu multe bucurii si impliniri alaturi de cei dragi!!Cum te sarbatoresti?
Cristalina felicitari Mariei si pentru interpretarea la piansi pentru rezultatul de la luminamathsi mi-a placut mult si rochia ei...zi-i sa nu mai fie suparata pentru B ca doar tocilarii au numa' FBcopiii inteligenti au si S
Roxi,faine serbarile,mi-au placut tinutele diverse de la serbarea lui Pat si eleganta Evei
Noi de azi suntem oficial in vacanta pana pe 14 ianuariece bine ne prinde,eu am inceput-o in forta, azi noapte n-am putut dormi ca ma dureau maselele,azi fusei la dintolog care-mi extrase un molar de minteacu' cand incepe sa treaca efectul anesteziei parca ma doare alta
hai pupicei sunt prin zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Olivia!
Sa traiesti, sa-nfloresti si sa-ntineresti!

Multumim!

Roxana, tare frumosi!
Eu fac bagaje de azi dimineata, scriu felicitari, trebe sa ajung si la servici sa mai trimit niste e-mailuri, de azi dimineata suntem in vacanta si noi, maine plecam daca totul este in regula si ne intoarcem pe 4 ianuarie

Spor la pregatiri! O seara minunata sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani Kim!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Va multumesc ca existati!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani, Kimmy !! Iti doresc sanatate, rabdare si intelegere si muuult noroc !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza
La noi a inceput de aseara sa soseasca Mos Craciunam fost sa colindam bona si in timp ce stateam de vorba a trecut moshul si a lasat multdoritul catelus Bobby...vreau sa va zic ca mandra a fost tare emotionata,ii transpirasera si palmele...azi noapte a dormit cu el la picioare si s-a trezit la 7 ca nu-l mai gasea in pat...acum este plecata la clubul de sah unde au distractie la maxim,tot felul de joculetze si desigur vine Moshul....eu am terminat de impahetat frumos toate cadourile si m-am apucat de facut cozonaci...maine plecam spre Bucovina asa ca tineti-ne pumnii sa avem drum bun.....aaa bicicleta i-o punem in noaptea asta sub brad ca nu o putem cara cu noisunt curioasa ce fatza o sa faca...
hai pupicei si o zi exceptionala sa avem

Mergi la inceput