Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

la multe lunite fericite Tudor si David Cristian!
meniul nostru de sarbatori nu este tocmai variat: ciorba de burta, maine fac piept de rata cu sos de ciuperci si in rest, friptura de purcel la ceaun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kraluca spune:

la multe lunite fericite Tudor si David Cristian!
meniul nostru de sarbatori nu este tocmai variat: ciorba de burta, maine fac piept de rata cu sos de ciuperci si in rest, friptura de purcel la ceaun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

am scris un mesaj lung aseara si vad ca nu e....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alice_Elena spune:

Mihaela, pup-o pe iris sa ii treaca. La fel a cazut si radu, sub supravegherea soacrei, jjoi. Daca vedeti ce e pe fruntea lui o sa credeti ca n-am grija lui o secunda..
Alina, dar voi nu va urcati pe porc ca erati mici? :))) pun poze pe fb. Am dormit in ziua aia ca avea cine sta cu mara :)

Ieri l-am sarbatorit pe radu, dupa cum stiti. A fost suuuuper obositor. A ales de pe tava asa: pixul, un patent si a agatat o bancnota in timp ce il lua, si cheia de la masina.
I-am zis nasei cand i-a taiat motul sa ii ia bretonul ca s-asa ii intra in ochi, dar s-a miscat si are o freza acum de mori de ras


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

alice pupa puiul tunsulici

filip are febra de ieri 38-39



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mrg spune:

Am vz ca sunteti f harnice si ca ficare gateste cate cv....rusine mie ca nu o sa fc nimic,in afara de curatenie si brad!...lasa ca face soacra'mea! si asa nu sta deloc cu bebe,macar atat sa fc.
Eu va doresc Sarbatori Fericite,multa sanatate si Mosul sa va aduca tot ce va doriti!
Nu imi vn sa cred ca e primul Craciun cu bebe!!! Cred ca si pt voi este un Craciun deosebit!
La multi ani pt maine,tuturor bebeilor si parintilor lor care poarta numele de Cristi,Cristina,Cristian!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Printre multele chestii care ma impiedica sa scriu mai frumos decat o fac, va doresc Sarbatori fericite si un mos incarcat.
La noi a venit deja, la Andra de fapr, Cristi e prea mic...

Lali, eu am alta reteta de cornulete, care are avantajul ca se fac repede, insa sunt bune proaspete, a doua zi nu mai seamana cu ce trebie... nu ca asta ar fi o problema, de fiecare data s-au halit instant, problema e ca e deja seara si nu le-am facut, iar pentru Andra sa nu framantam ceva in ziua de ajun ar fi o dezamagire mare.

Sa fiti fericite, bucuroase, iubite si cu bulgarasi sanatosi de sarbatori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tebligia spune:

Sarbatori Fericite fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Craciun fericit fetelor,sa fiti sanatoase ,iubite,respectate,apreciate ptr tot ce taceti!
La multi ani celor cu nume de Cristian!
La multi ani bulgarasilor ce fac anu"zilele astea.sa cresteti mari sanatosi si norocosi!
Alice , felicitari pt micul tunsulici,cinestie ce ascunde in patent micul inventator.
Miha- pupa printesa sa treaca , cred ca a fost saptamana cu busituri, si Andrei s- a prelins din pat si eam amandoi langa el.Din fericire nu a patit nimic insa cucuie mai avem si noi ca doar e sezonul.
Mrg-felicitari esti Fata Desteapta f bine ai procedat
Adc-cred ca-s bune ......tb sa facem schimb de retete.
Va las am musafiri la pranz,dupa amiaza s-au mai anuntat altii,maine dim plecam spre Constanta-bagaj de facut.
Va pup pe toate si va urez CraciunFericit alaturi de cei dragi.
Ps la noi a venit mosu"daca am vreme pun pe contul comun o poza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Craciun Fericit, la multi ani sarbatoritilor din zilele astea si petreceri frumoase!


Mergi la inceput