Bulgarasi:La multi ani Rafael si Andrada(41)!

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Letitia, eu am observat ca se mai trezea noaptea si se maraia un pic, tragea un part si se linistea, asta pe vremea cand ii dadeam mar copt, se balona foarte tare de la el. Acum se trezeste din cauza dintilor, am avut 3 noapti groaznice in ultima perioada.

Mamici din Timisoara, cand ne mai intalnim? Ma gandeam sa ne sarbatorim si noi bulgarasii prin doua intalniri una mamicile la un pahar de vorba si una cu gasca completa, ce ziceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

Buna ziua tuturor!!!
Kraluca-pasaportul lui Andrei a fost gata intr-o saptamana.asa ca vreme berechet pana in vara sa il faci.
Letitia,Lexi- frumoase cadouri ati facut si primit.,
Lexi sa va fie de bine ruptul turtitei,maai da de fata desteapta si cocheta are mama.
Suziq imi place propunerea ta chiar daca nu o pot onora.oricum prin martie asa sigur facem una ...ca de martisor . s a linistit burtica lui Vladut? Si Andrei mananca mar copt ,cu branzica si cereale....si zici ca fermenteaza? Eu nu am obsevat...oricum ultima masa e laptic .
Si ziceti ca pe 13 e si mare la DC...iupiii iar o sa fim primii in lista...(sper)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Luiza, anytime! Aly-K, daca vrei sa vii sa ne spui si tu, ne-am tot ratat in ultima vreme. Doar ca ramane vesnica problema UNDE? Asa ca e mai simplu doar noi intr-o prima faza, vreau sa mananc ceva bun. Iarasi

Letitia, stiu ce spui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

Pai Amelia noi gagicile ne putem intalni intr-o seara la un papanas si cu bulgarasii eu propun in continuare Bega, este foaret aerisit, am fost aseara ei era pustiu, doua puncte slabe sunt: locurile de parcare si la 8 se inchide, dar la cofetaria aia de sus erau 2-3 mese ocupate si loc super mult pentru carucioare, sa ne plimbam etc
Astept propunerile pentru intalnirea noastra a gagicilor, iar Lali te asteptam si pe tine in martie, numa bine se mareste si ziua.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzieq spune:

La multi ani Alinaanto! Sa fiti sanatosi si fericiti toti 4!

La multi ani micuta Andrada!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

La multi ani, Andrada! Mami shoareku, ne mai spui ceva despre voi? Eu una nu v-am auzit de multa vreme.

La multi ani, mami Alina Anto! Sa fii sanatoasa, norocoasa si voioasa si sa iti bucure viata cei doi pitici ai tai.

Sper sa fim mai multe maine, daca tot e 13!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dari_nanau spune:

La multi ani Alina!!! Sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri de comorile tale!!
La mult anisori Rafael, Gruia, Vlad, Andrada!! Sa fiti sanatosi si fericiti, puiuti scumpi!!

Luiza, Amelia, sunt bine, multumesc . A trecut raceala fara sa dau si la copii.

Lali, bine ati ajuns acasa! Eu am avut un SS foarte generos si ingenios. S-a gandit la toti membrii familiei si ne-a bucurat pe toti. Eu am primit o poseta plic foarte frumoasa, un sapun, Emma o cordeluta pe care o poarta intruna de atunci, Vladut o pereche de sosete, sotul o sticluta cu tuica (tare incantat a fost de ea). Mosul a mai pus in pachetelul foarte frumos ambalat niste mosi craciunei, ornamente de brad si o felicitare cu urari ce ne-au incantat. Anca_cls a fost SS penru mine, iar eu am fost pentru kraluca si i-am luat o husa pentru ghiveci cu flori din pasla cred, pe care Raluca a spus ca l-a folosit ca si cosulet pentru dulciurile colindatorilor...o idee foarte buna, o lumanare patfumata de Craciun, un ingeras din ceramica, iar pentru Ariana, o carticica fosnitoate de bebei.

Vin si eu la intalnire, dar in timpul saptamanii pot doar dupa 5. Vin oriunde vreti voi.

Va . O noapte linistita sa aveti!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitzuza spune:

La multi ani Andrada ,sa cresti mare,sanatoasa,norocoasa.
La multi ani Alina_Anto-sa fii sanatoasa, fericita,iubita ,sa te bucuri de familia ta frumoasa.Petrecere frumoasa alaturi de cei dragi.
Dari- ma bucur ca ti a trecut raceala .Frumoase daruri ai facut si primit-e bine de stiut ce poate sa aduca SS si in anii ce vor urma.
Fetelor din Tm va doresc intalnire placuta si astept poze.Vape toate.
Iupiii maine e 13 -
O seara placuta tuturor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_anto spune:

Multumesc pt urari dragelor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina1983 spune:

Buna dimineata!! poop fetele si o duminica frumoasa va doresc.Noi azi avem musafiri asa ca nu -prea voi ajunge pe acilea pa disearasi cafeluta aferenta zilei ca tot e ora diminetii sa o savurati cu placere

Mergi la inceput