Sarbatori fericite fluturasi de 2011 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

yvyana a ajuns coletul cu hainutele mssssss mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

delia, daaaa!!!! Hai trimite-o, da' sa o pui la curier, cu posta Romana cred ca ajunge dupa sarbatori

deea, sa sti ca si mie mi se pare ca Stefy se maturizeaza. ma mai uit la pozele de acum 2 ani, cand ne-am intalnit cu burticile, ce copil era si acum ce adolescenta este

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

mie cu aia croata nu mi-au ajuns nici facturi acasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

sunt asa intoarsa cand am vazut ca dr. de fam azi e dimi..fimea cea mare tuseste de prin octombrie...da tuseste rau..nu cred ca a avut pauza decat vreo 10 zile in tot intervalul asta....are o tuse productiva...
recunosc ca nu a fost treatata decat de doctorul casei..adica eu....dar in prima faza i-a trecut cu ce am doftoricit-o...a avut acea pauza..apoi iar copii raciti pe la scoala cu stat acasa (ca auzeam eu cand o sunau pt teme)...iar a inceput si ea behaiala....iar o saptamna sau mai putin de pauza..si acum iar tuseste..da rau de tot....si vad ca nu mai reactioneaza la ce i-am dat..ultima oara mucosolvan pastile..o cutie..nu face febra ..nu alte simtome....nu am incredere in dr. asta..dar zic poate ii mai da si altceva....nu stiu ce sa mai zic..ma omoara si ca e incapatanata si se tot duce cam dezbracata la scoala.......eu nu pot umbla cu ea pe la alti medici..ca trebuie sa o car si pe A cu mine..barem sa se duca cu tasu la asta la cabinet ca ii cunoaste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

Deea99 aici sunt m-am trezit ms de cafea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

off Mada asa e si nu ma incanta deloc...bine ca i-am scos placa de intins parul, din cap....bine ca nu i-o luam ,dar am incercat sa ii explic ce si cum..nu sa i-o tai si iar sa par ''rea''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deea99 spune:

ma striga datoria....si are o gura mareeeeeeeee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deea99

off Mada asa e si nu ma incanta deloc...bine ca i-am scos placa de intins parul, din cap....bine ca nu i-o luam ,dar am incercat sa ii explic ce si cum..nu sa i-o tai si iar sa par ''rea''

------------------------------------------------
de 2x fericita....Anna Theodora (07.03.11) si Andreea Stefania (14.12.99)



cum adica nu te incanta? Helloooo..asta e mersul firesc Plus ca esti o mama tanara si cu asa fata mare Mi-ar fi placut sa am copii mai devreme , si sa-i am acum la scoala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

na, ca a inceput deja sa ninga Ce fac eu cu fata cat timp tb sa ies afara sa dau zapada?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

da' ce ningeee !!! ..offf..nu acum...

Mergi la inceput