Aspirante optimiste(816) Felicitari noii burtici!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Kmy ii doresc soacrei tale Multa Sanatate.

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor va doresc un CRACIUN FERICIT, sa vi se implineasca toate dorintele .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miky82 spune:

Craciun Fericit fete dragi!!! sa aveti parte numai de bucurii, sa fiti sanatoase iar Noul an ce vine sa va aduca minunea mult asteptata.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Craciun fericit dragele mele!!!un mos craciun cum va doriti, sarbatori fericite alaturi de cei dragi si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Fetelor, nu uitati ca in noaptea asta, daca va puneti o dorinta, ea se va implini!
Sa aveti sarbatori cu liniste, sanatate si cat mai multa veselie!
Sa fie bine!
Craciun fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velvet spune:

un craciun plin de speranta va doresc!

alex,o sa imi pun dorinta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanamera spune:

Craciun fericit, dragi aspirante!

Anul nou sa va gaseasca cu optimismul la cote maxime!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelafalt spune:

Craciun fericit si multa sanatate fetelor, fie ca ce va doriti mai mult sa se realizeze.


Doamne ajuta-ma sa trec peste pierderea suferita si da-mi bucuria ca intr-o zi sa-mi tin copilul in brate.

MTHR C677T homozigot, Mutatia factorului XIII heterozigot, proteina c si s marite
Un avort spontan la 6 saptamani, o sarcina extrauterina tratata medicamentos, o sarcina oprita in evolutie la 8 saptamani sub tratament cu clexane.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Craciun fericit dragi aspirante si sper ca Noul An sa va aduc fericre si a va implineasca toate dorintele





Cosmi 24+ David Andrei
Multmesc Doamne si ajuta-ne in continuare


"Visurile noastre antreneaza simturile si simturile noastre ne conduc din nou catre visuri"
Amos Bronson Alcott

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca liniste, caldura si armonie in suflet! Craciun fericit si un An Nou plin de impliniri!!!

mami de Dienutza 5 ani
si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani

Mergi la inceput