Cum va protejati familia de gripa si raceala?

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valentin1978 spune:

buna seara si La multi ani!
As dori sa stiu daca ati primit mesajul cu datele mele deoarece eu nu am primit premiul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

da valentin, datele au fost primite, poate nu a ajuns inca din cauza zilelor libere. Daca nu ajunge in maxim 2 zile anunta-ma te rog La Multi Ani!

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentin1978 spune:

buna seara,
inca nu am primit pachetul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

in regula valentin1978 - incercam sa aflam pe unde se afla

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anda08 spune:

valentin - Premiile au fost expediate catre toti castigatorii. Nu stim ce s-a intamplat cu premiul. Cei de la fitermanpharma au AVB-ul de la Cargus.
Ne pare rau

O zi frumoasa tuturor!

Cea mai mare avere a omului e saracia deoarece nimeni nu va incerca vreodata sa ti-o ia , nimeni nu te invidiaza pentru ea si creste pe masura trecerii timpului ... Socrates

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentin1978 spune:

buna ziua
am sunat de la cei de la cargus si mi-au zis ca nu au nici un colet pe numele .puteti face rost de nr-ul avb-lui sau sa-mi dati numarul celor de la fitermanpharma sa iau eu legatura cu ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

ok ii intrebam numarul si revin cu informatia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valentin1978 spune:

am vorbit cu ei azi si mi-au spus ca o sa-mi puna alt pachet saptamana viitoare.Premiul a ajuns din greseala pe la Cargus bucuresti.

Mergi la inceput