Alaturi de IULIA! Ghiocei martie-aprilie2009 *455*

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

tufete

Iulia insanatosire grabnica!!

Isabella e f emotiva in aceasta perioada...sper sa o fi convis-o ca Mosu-i surd si ca trebuie sa spuna tare poezii/cantecele.Serbarea o avem luni iar marti la casa de cultura avem concurs de colinde(pt aici i-am spus ca trebuie sa auda si cel din ultimul rand)


all si deja astept pozze de la excursionistele vesele ..desi nici nu ati plecat

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisigri spune:

Sanatate, Iulia !!!!

Si la noi azi la 8 jumate erau 5 copii in grupa mica. A mea nu prea avea tragere sa mearga dar eu trebuia sa ma duc oricum la control, maine e serbarea...gradi e langa cabinetul doctorului...asa ca am depus-o. Bine am facut, ca azi dr nu a mai vrut sa imi spuna cum arata colul, mi-a zis doar ca ma ucide daca nasc pana sambata :)))). Asa ca...acusi ma duc sa revizuiesc bagajul, pana atunci stau lipita de pat.



IULIA va invinge CANCERUL

http://pisigri.blogspot.com/

Mami de Ilinca (5.03.2009) si 37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi8 spune:

salutare!
ce rau imi pare sa aud ca Iulia e bolnavioara multa sanatate
asadar spiralam pentru Iulia si scoatem pampoanele agitate pentru pisigri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Lego e apropiat de Mega bloks. Sunt, la baza, "cuburi de construit", pe care le folosim cum ne imaginam sau dupa niste scheme. In functie de model, au sau nu si persoanje.In timp lego a evoluat de la cuburi la alte piese si piesulici mici si marunte.

La playmobil nu avem "cuburi" ci parti componente ale obiectului final

Pisigria- Ganduri bune si curajoase!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Aham ,deci asa sta treaba cu playmobilele astea, drept e ca nu avem doar le vazusem prin magazine si probabil erau ceva copii facutep e vapor ca eram cam ieftine



Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)
_

IULIA va invinge CANCERUL !!

http://iulia-elena.blogspot.ro/


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

A sosit si la mine a sosit Mosu'forumisticCare m-a nimerit la fix cu un inel...si ca un Mos care le stie pe toate a stiut ca-mi plac inelele maarrriii-chiar daca nu aveam...+....(nu pot spune caci ati ghici cine este)+un luciu de buze + o esarfa+portford.
Mosule multumesc chiar m-ai facut fericita si m-am bucurat ca un copil cand am zarit "inelusul" intai l-am probat apoi am continuat scotocitul

Lista Mosului:

1.Ilinca
2.Bianca-primit
3.Novus-primit
4.Dodo_pui-primit
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik
9.Bebe_shtrumf
10.Alex_Andra-primit
11. Anca
12. Gina2008
13. Anamariame
14. Dyana27

~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!



Iulia va creste mare!
Doamne ajuta si lumineaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Si eu, si eu am primit cadoul!!!! Si ii multumesc din suflet mosului. Si sa va povestesc cat de superficiala sunt, cand am desfacut ambalajul de la posta, am gasit inauntru o cutie de la un aparat din ala de masaj, si nici nu am desfacut-o, caci eram sigura ca va coincide cu ceea ce e inauntru. Dar, surpriza (dupa vreo ora am zis hai sa il deschid-eu mai aveam deja un aparat din ala) si inauntru era un cadou foarte, foarte frumos. V-as pune poze, dar va prindeti de la cine e, asa ca mai astept!Multumesc, multumesc, multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Lista Mosului:1.Ilinca2.Bianca-primit3.Novus-primit4.Dodo_pui-primit5.Anaan6.Silvia87.Olishka8.Pisik9.Bebe_shtrumf10.Alex_Andra-primit11. Anca12. Gina200813. Anamariame-primit14. Dyana27

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Lista Mosului:

1.Ilinca
2.Bianca-primit
3.Novus-primit
4.Dodo_pui-primit
5.Anaan
6.Silvia8
7.Olishka
8.Pisik
9.Bebe_shtrumf
10.Alex_Andra-primit
11. Anca
12. Gina2008
13. Anamariame-primit
14. Dyana27-primit


Si la mine a ajuns mosuuuuuuuuuuu. am primit o caciulita bestiala si esarfa asortata + un gel de dus care miroase dementiaaaaal. Muuuuuulti pupici pentru mosul meuuuuu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonapro spune:

Seara buna!

Cami: insanatosire grabnica Iuliei, sa veniti repede acasa

Curea: felicitari pentru bebe 2

Pisigri: parca abia astept eu sa nasti,sa scapi cu bine, cu atatea drumuri la doctori si cu multe griji e greu

Ce frumos e cand povestiti de cadouri, imi pare rau ca nu m-am bagat, dar stiam ca o sa am o perioada agitata.

Eu abia astept sa ma potolesc dupa sarbatori si cu munca si cu serbari, cu animatie, cu mosi

In rest suntem bine,Luc nu e prea incantat de poeziile pentru serbare, le zice incet si mai are si plugusorul, la care trebuie sa fii infipt




http://iulia-elena.blogspot.ro/

Mergi la inceput