FIV CU OVOCITE DONATE - Cap. 38

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Neata dragelor, da ce lenese sunteti ( cine vb...acum am vazut cat e ceasul si eu inca zic neata ).
La multi ani tuturor celor care isi serbeaza onomastica astazi

Multumesc tuturor pt sustinere si incurajari, la mine deja se fac simtite emotiile, de ieri de la amiaza a inceput sa-mi creasca tensiunea....incerc sa ma stapanesc cat pot de mult dar e cam greu .
Dragelor pe voi cum sa va anunt ca suntem bine? Amalia, pe nr ala de tel al tau poti primi mesaje? Sau intrati la odiseea mea sa vedeti vestea?

A fost mosul la voi aseara, ce ati primit frumos?



MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Buna fetelor!
La multi ani tuturor care se serbeaza azi!!!iri, e si normal sa ai emotii...doar maine iti vei vedea comoara!!!abia astept vestea cea mare!!!sa scot la inaintare cadanele si tobele!!
noi am fost cuminti, insa anul asta ne-am bucurat tare ca am putut cadorisii copilasii din viata noastra, adica nepotei si finuti!ne cadorisim la anu cand vine sigur un bebe!!
la voi a venit Mosu??

gabriela_tutuianu, imi place mult poza ta!!pupici
va pup pe toate!!!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

Buna fetelor
Iriti am trimis PM cu nr meu de mobil ai de la mami meu si nastere usoara
Eu nu dorm de 2 nopti dedureri de dinti imi vine sa sar de la balcon vad ca azi sunt putin mai bine
Va pup pe toate

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cocolino2010 spune:

Bun gasit, lume draga! Bun gasit, fetelor!
Eu sunt bebe Radu si am venit pe lume la 38 saptamini, 3240 g, 52 cm.
Mami si tati sunt foarte fericiti

Va doresc si voua sa cunoasteti aceste sentimente minunate

Va pup cu drag, nu v-am uitat, dar am lipsit motivat. Sa stiti ca timpul are acum alta dimensiune, parca nu-mi ajunge sa ma umplu de bucuria oferita de scumpul meu bebelus.

Multumesc Doamne pentru darul primit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irilac31 spune:

Bine ai venit bebe Radu, sa fii sanatos, papacios si necolicios. Ai adus multa bucurie parintilor tai. Felicitari Coco si recuperare rapida dupa nastere

Fetelor, banuiesc ca si alina-alba isi tine de acum printesa in brate....mai stie cineva ceva de ea?

Amalia si eu si pe tine si pe mami tau si pe bebelasi. am salvat nr, am sa incerc sa-mi pun cumva cartela intr-un tel sa-ti trimit mesaj. Pt dureri de dinti poti incerca sa freci gingia cu usturoi. Tai un catel de usturoi si freci acolo locul...usturoiul e considerat un antibiotic natural....poate te ajuta cumva. nu mai ai mult si treci de trim I, apoi vei putea merge la dentist linistita.


MTHFR A1298C genotip heterozigot; Factor XIII genotip heterozigot; PAI-1 genotip homozigot
38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amaliaro spune:

BUN VENITBEBE RADU SAFI SANATOS SI SA CRESTI MARE SA LE FACI VIATA SENINA PARINTILOR
COCOLINOFELICITARI MAMICO SA ITI TRAIASCA BAIATUL

Iri nu ma ajuta am incercat sunt pe antibiotic (permis in sarcina)si pe urma pot merge la dentist prietena mea este dentist

amalia tsakoniati
9+

FactotII in stare heterozigota Pai1 4g/4g homozigot glicoproteina IA C807T in stare heterozigota

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miracol11 spune:

Heiii ce veste minunata!!!!
BINE AI VENIT PE LUME RADU!!!!Sa cresti mare, sa fii sanatos, mancacios si cuminte!!!Sa le bucuri vietile lui mami si lui tati!!!
Felicitari Coco...esti MAMICA!!!!!sa ai mult !!


si eu cred ca alina_alba este deja mamicuta cu printesuca in brate!!!ii dorim si ei multa santate, sa creasca mare si sa fie implinirea familiei!!!asteptam vesti bune si de la ele!!

iri, tu cred ca inchei listuta primelor mamicute din prima transa de gravidute!Doamne ajuta sa vina pe lume cu bine si printisorul vostru!!!

Astept un "miracol" curand...
Mutatia MTHFR A1298C genotip homozigot, PAI - 1 678 5G/5G genotip homozigot, 844 GG genotip homozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bichi spune:

Bine ai venit printre noi Radu!!!
Sa fii sanatos si mancacios si sa luminezi viata parintilor tai!

Fetelor e o placere sa deschid calculatorul si sa citesc numai vesti bune!
Va astept pe toate sa ne dati vesti despre voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefana0909 spune:

Coco, sa va traiasca printisorul Radu si sa fie sanatos, iar tie, recuperare grabnica!
Iri, draga mea, iti tin pumnii pentru maine, sa fii o mamica curajoasa si sa stii ca toate gandurile noastre se indreapta catre tine!
Tusferi, astept sa te copiez pe tine la bebelini, multumesc de urari!
Azi e adoua zi pentru mine de stat in casa, m-am mai miscat de colo colo. Am niste probleme in cavitatea abdominala, parca toate intestinele imi sunt in fierbere de 2 zile. Sper sa fie un semn de primire a embrionasilor de catre organism.
Azi m-au a untat de la clinica ca nu s-a mai reusit congelarea nici unui embrionas. Acum, cei 2 implantati sa fie bine si sa ne bucuram de ei!
La multi ani celor care isi serbeaza azi ziua onomastica, fie ca Sf. Nicolae, care e ocotitorul copiilor, sa ne aiba pe toate in paza!
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tusferi spune:

Ia uite, am intrat sa ii urez iubitei noastre Iri nastere usoara si o bucurie nemasurata, bebe sanatos si mancacios, laptic din belsug si ce mi-au vazut ochii!!!
Cocolino, FELICITARI DIN TOATA INIMA, SA FIE SANATOS SI SA VA UMPLE INIMILE DE BUCURIE IN FIECARE SECUNDA SI DE ACUM INCOLO!!!

La multi ani tuturor sarbatoritelor si sarbatoritilor de azi!

Astept si eu un semn de la Alina... Cred ca e ocupata cu

Va pup!

Mutatie 677 C>T in gena MTHFR in stare heterozigota, Mutatie -675 4G in gena PAI- I A in stare heterozigota, Mutatie fact. XIII - genotip heterozigot

20+

Mergi la inceput