Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Aici se face rapelul la vaccinul ala penta valent la un an jumatate , i-am facut pentaxim.
Strumph, iesi din stare...
Mada, da e manechina si sora-sa a fost... , mami meu imi zice ca eu eram si mai manechina decat ele, zice ca-i venea sa planga cand ma lua in brate... ca eram prea usoara...
Andreea
Si Andra sare in doua picioare si zice tu adica tup, si la iepuras zice tot tu...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Laurica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia ce mai faci bun dulce??
i am dat parfumul meu la junior sa se joace cu el sa stea nitel locului si mi a parfumat toata canapeaua, covorul ... deci am ce trece acum pe lista mosului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

ailed_dota dau inapoi desi nush dc meritam pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

delia ce mai faci bun dulce??
i am dat parfumul meu la junior sa se joace cu el sa stea nitel locului si mi a parfumat toata canapeaua, covorul ... deci am ce trece acum pe lista mosului


mamica implinita cu 2 comori: printesica si junior !!



io cred ca ai facut intentionat , ia zi, pe ce parfum ai pus ochii?
ai grija sa nu-si parfumeze si gurita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

mada chiar nu am facut intentionat....el este pasionat de parfumuri :) si i le dau mereu. nu le baga in gura niciodata. de obicei se da o data apoi se joaca cu capacul.....nu am pus ochii pe nimic nou...folosesc acelasi parfum de peste 5 ani si nu ma vad prea curand sa il schimb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

laurica , ce n-ai nevoie de un pupic din cand in cand..?
yasmy, am acum un panetone cu ciocolata inauntru, l-am luat de mos Niculae , ca anul trecut am zis ca iau inainte de Craciun si n-am mai gasit si am de post prajitura cu gris si mere a laurei sava , e delicioasa, mai ales dupa 2 zile...
Mada, si eu vreau parfum de la mos, Le petitte robe noir de la Guerlain, si vreau sa vad cum miroase Candy de la Prada..., sa ma hotarasc si mai vreau rimel.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

ce parfum ai yasmy?
mie imi plac 2 parfumuri si pe nici unul nu-l gasesc aici
princess de la vera wang si jaipur de la buchron

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

ailed_dota am nevoie de mai muti nu numa de unu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Pfuu parfumuri! Mama ce as da iama sa imi iau si eu cateva.Mie imi plac cele dulci si pu#539;in fresh,dar de unde bani de parfum.Tre sa cumpar cizma pentru print,pentru mine si o pereche de blugi ,a#537;a ca parfumurile sa mai astepte ceva .;))

Mergi la inceput