Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (31)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

delia sa mai spun ca peste o saptamana ajung coletele de la socrela????
delia, Euphoria de la Calvin Klein. si pt sot Pacco rabane Xs sau euphoria varianta men sau A men de la Thierry Mugler
ce vaccin ati facut??
poop dodolina!! uite ca mai facut curioasa cu inaltimea...cand se trezeste il masor dar credca are sigur peste 90 cm al meu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_bra spune:

strumph, cum ai facut cu sophia? Nu mai zici nimic? te-ai suparat pe mine? hai, spune, ai fost la farmacie sau la dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

yasmy, niam , niam
andreea mie imi plac parfumurile dulce-lemnos santal, vanilie scortisoara, mosc si iasomie si vara cele cu citrice
Strumph, ai fugit la farmacie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ma bag si eu la un somnic ca mi s a "taiat" cheful de gatit o sa continui cand ma trezesc, pana la 18 cand apare al meu sot o sa fie gata oricum
mie mi-am facut o salata din: varza, rosii, salata verde , paine uscata si o conserva de fasole su sos am papat pana am pocnit...asta nu ingrasa, nu?? ma gandeam acum ca ar cam trebui sa dau 1-2 kg jos pana ajung coletele de la socrela..daca nu o sa fie prapad faza e ca mi am invatat corpul sa fie alimentat cam mult, plus seara pe la 23-00 luam asa un "snack" in 2 cand dorm copii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

deea am vazut ca esti online mi-ai spus sa iti spun cand imi ajunge branzica danonino...ieri m au sunat si mi-au adus o.....o gramaaadaaaaaa!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

strumf poop piscotica sa treaca bubita!!! daca pui in practica sfaturile fetelor si ale tale sunt sigura ca pana maine nu mai are nimic.

gata, acum chiar am plecat......sper sa nu ma pun in pat si sa deschid tableta ca mai fac asa si adio somn...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Delia si mie imi plac parfumurile fructate vara si am avut in adolescenta un parfum cu miros de freezii pe care le ador oricum,era de la Calvin Klein ,dar nu se mai gaseste,il iubeam maxim.Acum am Ange ou Demon de la nunta il am;))) de atunci doar ce am mai primit,in rest nimic nou achizi#539;ionat.Fug sa spal pruncul si apoi sa il bag la nani
Yasmi somn usor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Si eu am culcat fata, ma duc sa continui invartitul la sarmale.... le fac si le bag la congelator si de Craciun doar le fierb, ca vor fi altele atunci de facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

bun mai este somnul asta !! ce o sa ma fac eu cand o sa merg la lucru si nu o sa imi mai pot face somnul de pranz??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

doamne lavi ce bine ca poti dormi la pranz
eu nu pot sub nici o forma
asta e
deci sa iti fie de3 bine odihna

eu azi m-am plimbat cu petra
am primit de la cineva o gecuta pt ea si am fost sa o schimb ca mai aveam cateva geci si i-am luat antoniei doua rochite minunateeeeeeeeeeee de la Z
azi le-a bagat
si gata nu mai sunt stresata pt serbare
m-am descurcat

Mergi la inceput