Ioana fiica mea cea mare

Ioana fiica mea cea mare | Autor: marius

Link direct la acest mesaj

Am vazut, sau mai exact am ascultat, cate ceva din munca ei de la studio unde are un alt personaj Pinkie nu mai stiu cum.
My little poney...
O secventa din munca ei este:

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Si? vinzi ceva sau doar te lauzi?

Cand o sa faca Ioana si CSI si alte "criminalitati" din astea, o sa ii dau like. Pana atunci doar o laud de la distanta!

P.S. daca bagai si tu in titlul subiectului ceva cu aroma de scandal, sa vezi ce de vizualizari si de raspunsuri luai... Asa, cu coama roz de la ponei nu prea iti cresti cota de piata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Marius, cu parere de rau iti spun ca nu am sonor acum , dar dupa ce adoarme voinicul meu o sa ascult. Insa pana atunci vreau sa-ti spun ca asa de bine va sta, voua, taticilor, cand va laudati copiii... Sunt asa de rare momentele astea la voi ( ca noi toata ziua ) incat e imposibil sa nu fie remarcate. Sa-ti traiasca fata si sa va bucure mereu cu tot ce face !


Mos Craciun exista !!!

..............................................................
Mama de papanas Andreiutz
( 02.10.2007 )

Oamenii sunt facuti sa fie iubiti si lucrurile sunt facute sa fie folosite.
Confuzia in aceasta lume este ca oamenii sunt folositi si lucrurile sunt iubite !



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns giulia71 spune:

Ce frumos! Sa-ti traiasca fetita si sa-ti aduca multe bucurii

uneori gandesc prea mult....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

asta e o floricica pentru Ioana.

Pustiul meu cel mic o iubeste pe Pinkie

Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

CSI - ce este CSI?

Pe de alta parte logic sa ma laud...
Nici nu prea stiu concret ce face, uneori imi spune...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carra spune:

Marius, felicitari pentru Ioana! Are preocupari foarte frumoase si este, intr-adevar, talentata (parerea mea sincera de profan).

Se gandeste, cumva, sa urmeze Academia de Teatru si Film? Intreb asta fiindca avem niste prieteni foarte apropiati si foarte talentati (sot si sotie, mai exact) care au absolvit aceasta academie (la Bucuresti, sectia de Papusari) si lucreaza la Tandarica (evident, tot in Bucuresti), unde salariile sunt... bugetare (nu spun mai mult). In schimb, amandoi castiga (foarte) bine din dublaje, reclame TV/radio si alte colaborari. Crezi ca fiica ta ar putea lua in calcul aceasta varianta? Orice ar/ati decide, ii/va doresc mult succes!

Editez inca o data ca sa spun ca prietenii nostri adora Brasovul (de fiecare data cand ne-au vizitat au spus ca s-ar muta oricand aici, dar niciodata nu ar gasi in Brasov - si nici in alt oras din tara - sansele profesionale pe care le ofera capitala. Si mi se pare logic.).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Parca e o fetita de 10 ani... Foarte buna voce pentru desene...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Hai Marius, raspunde, merge Ioana la Teatru?

Rufus, Tora si iadele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

Melodia preferata a Carlei! (si personajul preferat, Pinkie Pie...) bravo Ioanei, insufleteste frumos personajele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelia spune:

Auzi la el, Pinkie nu-stiu-cum... pai, cum adica, tu nu stii cine e Pinkie?? Eu am casa plina cu multeeee Pinkie. Si cel putin unul din paturi la fel.


Foarte frumoasa preocupare, mult succes in proiectele ei!

Mergi la inceput