Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Cristina, eu ror-ul am ales sa nu il fac niciuneia din fete. Din cate imi amintesc, la Iustina in clasa au fost unii copii care au avut reactii la vaccin - febra, dureri de cap...din astea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

pe de alta parte, fiind facut iarna, e posibil sa fi coincis doar cu vreo raceala la acei copii, nu stiu ce sa zic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu ma gandesc ca daca la 1 an nu au reactionat naspa, nici acum nu o vor face. am inteles ca mai controversat e cel de la 1 an, acu e doar rapel. Decat oreon sau rubeola, mai bine vaccin, parerea mea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineta!

O cafeluta? Repede pana nu o beau si dispare ca ieri:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Inca nu a disparut , asa ca o savurez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Un bebe nou-nout a fost livrat azi la Iasi - Felicitari, Aurora si bun venit pe lume micutului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Felicitari, mami!! Bun venit pe lume, pui mic! Sa ai o viata interesanta, plina de sanatate, noroc si dragoste!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si daca tot s-a spart teava cu bebei, cred ca pot sa va spun si voua ca am primit ieri un SMS de la Catalina (pisellino), mama lui Robi, care ma aunta ca este insarcinata!! Ma bucur mult pentru ea si ii doresc o sarcina usoara si un copil perfect sanatos.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Aurora - felicitari si bun venit pe lume micutule
Pisellino - sarcina usoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

Laura, M a facut vaccinul. Surprinzator, n-a plans, nu s-a jelit, nu s-a opus, probabil a vrut sa para barbat printre colegi, posibil si faptul ca n-am fost eu cu el l-a facut sa accepte. Sunt curioasa sa ne spui cum a fost.

Mergi la inceput