Piatra Neamt , Perla Moldovei (97)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Anitta, te bagi? Vii la un suc, sa ne cunoastem ?

Cum ati petrecut? V-ati revenit, sau inca dormitati? Eu cica sunt la servici, dar nu am nici un spor/chef de treaba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Poate reusesc si eu sa ajung, inca nu stiu.

La mine a fost cam obositor, nu prea am stat sa ma relaxez cum ar fi trebuit, asa ca acum ma cam resimt, tot as dormi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anitta_O spune:

M-as baga, cum sa nu, dar nu se poate de data asta, s-au anuntat musafiri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata! ...adica, e amiaza rau.
Deci, intalnire spuneti? Fain, incerc sa ajung si eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaR spune:

Buna dimineata!
Va poftesc la un ceai de macese! Am si ciocolata fierbinte, fierbinte! :) Pentru doritoare pun repede si de cafea.
Eu mi-am baut ceaiul si de acum ma apuc de "martisorit" :)

Cum a fost la intalnire?




Magda, mamica fericita de fetite: Ana Maria si Teodora si

http://magdahobbyarts.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

'Neata!
Intalnirea a fost sublima! A lipsit cu desavarsire. Allexa saraca a fost singura care a ajuns in fata la Amadeus si a dat disperata telefon pe unde umblam de nu suntem inauntru. Mie mi-a fost dat programul peste cap de o invitatie primita de copii la un Ionut, Lora era singura cu Ade acasa si a decis ca este prea frig afara ca sa iasa, asa ca am fost prezente din parti.

Luni a nascut carmenstefi o minunatie de fetita grasuna, sanatasa , frumoasa ... ce mai, perfecta! Ii uram din inima bun venit pe lume (inca nu am aflat cum o cheama), sa aiba o viata minunata, iar mamicii multe felicitari, refacere rapida si sa se bucure toata viata de minunile ei . Bravo, Carmen!


Magda, tu cum stai cu AMR-ul?

Aurora, Cristina, voi ce faceti ? tot cu burtici? Mai dati un semn pe aici sa ziceti ca sunteti bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Da, pai si noi tot la o familie de Ioni am fost, nici n-am apucat sa anunt ca nu ajung. Poate reusim data viitoare. Cum ati inceput anul? In forta?

Carmen, multa sanatate tie si micutei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Buna dimineta!
Sa ne reluam bunele obiceiuri de a bea cafeaua dimineata, poate va trezesc din amortire.




Sa aveti o zi frumoasa si o saptamana usoara!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata!
Au inceput strumfii gradinita/scoala. Cum fu'? La noi greu cu trezitul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Si ai mei s-au frichisit mai mult, dar i-am luat si eu mai din timp, i-am imbracat eu mai mult decat ei, i=am carat in brate la baie ... La 7:25 au iesit pe usa, ceea ce e super bine. In vacanta dormeau amandoi pana pe la 9.

allexa, tu ce faci? mai lucrezi, sau esti iar intr-o fereastra intre 2 job-uri. Cum e la noua locuinta? Va place mai mult ca dincolo?


Mergi la inceput