Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(17)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nicopic spune:

Fetelor, "La multi ani!" un an mai bun, cu multa sanatate, fericire si impliniri alaturi de toti cei dragi! va si petrecere frumoasa

Nico, mami Larisa 15/09/10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

La multi ani cu fericire,sanatate si tot ce va doriti!!Un an nou fericit tuturor!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

La multi ani !!! Sa aveti un an mai bun, plin de realizari pe toate planurile!!! Multa sanatate , bucurii !!
Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

LA MULTI ANI! FIE CA ANUL NOU SA VA ADUCA NUMAI BUCURII!

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 17s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Multumim de urari! Cum v-ati petrecut?

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

LA MULTI ANI!!!
Noi am avut dadaca pentru Vlad (bunica-sa) si am plecat in club. A fost super. Poze nu am decat vreo 3, dar nu prea relevante, asa ca nu ma chinui sa le descarc , dar credeti-ma pe cuvant ca m-am simtit si inca ma simt super!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

La multi ani! Multa sanatate si bucurii la toata lumea

Noi am fost "casnici", iar anul asta din cauza cetii nu s-au vazut artificiile. In schimb, astazi a fost soare si am iesit la joaca afara
Mari, club? bravo, mai ales ca v-ati simtit bine

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Merge o cafea tarzie?
Noi azi plecam la ai mei la sat si vom sta acolo pana duminica. Asa ca va -am pentru cateva zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna.

Mariuk, servesc eu o cafeluta tarzie ca nu am apucat pana acum. Distractie placuta!

De revelion si noi am stat acasa, a fost ft feumos si relaxant. Matei a adormit la 23.00, nu a rezistat pana la 00 :) noi ne-am culcat pe la 3. Chiar vb cu sotul ca mai avem vreo 14 revelioane de petrecut cu Matei ca apoi nu o sa mai vrea el, o sa se duca cu gasca :)) asa ca noi vrem sa profitam ca apoi o sa avwm timp si de restaurante etc.

O zi buna!

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 17s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna seara,
La noi a fost soare si ne-am plimbat, a fost relaxant pentru toti, mai ales ca si copilul a vrut destul de mult pe jos ... ca in ultimul timp uitase cum se merge. Lacul de langa noi era inghetat si peisajul superb, pacat ca am plecat fara aparat
Mari, distractie placuta la ai tai si sa va intoarceti sanatosi.
Doina, esti optimista cu inca 14 revelioane, cel putin pe la noi am auzit revelion fara parinti de pe la 12-13 ani (dar banuiesc ca parintii gazdei au fost totusi acasa)

Sa aveti o seara minunata!

Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput