Copilasi iubiti de Sept-Oct 2010(17)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camisv spune:

Buna dimineata,
ofer cafea si cappuccino ... sa primesc iertare pentru zilele lipsa! Am fost ocupata cu curatenia, bradul nu l-am pregatit inca, doar l-am pus pe pozitii si Tudor se invarte in jurul lui si spune ca "bradul nostru nu-i impodobit"

Ieri am avut serbare, Tudor a fost viteaz si a spus www.youtube.com/watch?v=o779Iy0wda0" target="_blank">poezii frumos si taareee sa auda Mosul cel batran(la mama in brate ... evident).Ar fi trebuit sa fie "fulg de nea" dar a refuzat orice incercare a mea de a-l "impopotona". Copiii au fost simpatici, dupa ce si-au studiat fiecare cadoul, au trecut la ale celorlalti (ce are altul e clar mai frumos).

sa aveti un weekend frumos si spor la pregatiri! (mie mi-e groaza si de mers la cumparaturi)



Camelia,mami de Tudor (10/9/10)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna dimineata! Multumim Cami de cafelute!
Ce dulce e Tudor!!! la primavara musai sa venim la voi in parc,poate le facem lipeala

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamak spune:

Cafeluta e servita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna seara. Cum stati cu pregatirile pentru Craciun?
Noi ieri am dat cu var in toata casa, am batut covorul pe zapada, am impodobit bradutul, am fost la botezul nepoatei. Azi, desi e duminica, am avut un mare chef de a sta in bucatarie, asa ca legumele pentru salata de boeuf sunt fierte, piftia e deja pusa in farfurii, sarmalele sunt gata. Maine fac tort pentru Vlad (Cristian), fierb carnita pentru salata, fac maioneza si cred ca va trebui sa dau cu aspiratorul :d...
O seara buna va doresc!
A, sa nu uit: mi-a placut de Tudor cum recita el poezii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea88 spune:

Buna seara fetelor!

Va servesc o felie de cozonac cald (de cumparat) !
Astazi am facut ultimile cumparaturi...de gatit nu gatesc decat friptura la cuptor si ciorbita de pui ...Restul mi le aduce socrela maine seara...Am pus-o sa faca si un tort amandina de casa pt Elenys ca o cheama si Cristiana...

Va doresc spor la treaba! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Am mai facut ceva: salam de biscuiti
Noapte buna va dorim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mari-Mariuk spune:

Buna dimineata. Merge o cafea tarzie?
Noi n-am avut semnal la net/cablu de aseara asa ca azi de dimineata au colindat Hrusca, Fuego si Andra la noi in casa ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doina_1984 spune:

Buna ziua!

Primim cu colindul si va asteptam la masa. Am terminat salatele, iar friptura e la cuptor. Trebuie sa mai fac un dus si sa pregatesc masa pt ca la 5 avem musafiri si-l asteptam pe Mos Craciun


Spor la treaba!

Mami lui Matei Mihai (26.10.2010) + 16s+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_25 spune:

Buna ! Am dormit si eu o ora ca eram rupta de oboseala. M-am trezit pe la 5 si cum nu am mai avut somn m-am apucat sa fac sarmalele,am bagat friptura la cuptor si am pus raciturile la fiert. aaaa si am facut si salata de boeuf.asa ca eram praf... acum sunt fresh ,ma apuc sa fac curat prin bucatarie,un dus apoi asteptam colindatorii
Va doresc un Craciun fericit!!!

Ana si Maia Elena(24.09.2010)
Poze
Cum s-a nascut Maia -www.desprecopii.com/info.asp?id=2654" target="_blank">Articol
Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns just_me31 spune:

CRACIUN FERICIT !
Si noi am terminat treaba ,pe la 18 mergem si prieteni sa il asteptam pe mosu ,D a zis ca nu vrea sa il vada ,cu toate ca de 2 saptamani numai la desene cu mosu se uita .
Sa aveti zile frumoase ,va

Mergi la inceput