Fluturasi minunati de mar-apr 2011 (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Va servesc cu sampanie si tort si cafeluta aburinda!
ALLY mi- au dat lacrimile cand am citit mesajul tau,f frumos mi- ai scris si urat! O vom pastra cu siguran#539;#259; si e musai sa ne si vedem.
Multumesc tuturor pentru felicitari!
Maduta,astept repartitia,sper sa o faca sapt viitoare si cred ca de la 1 Ianuarie,inca nu stiu nimic.Stau ca pe ghimpi,dar e musai sa se rezolve totul
Happi ce inseamna puzzle fara maner?
Wow ce de vb ai vostri copilasi! Rares e tot pe limba lui insa stie formele geometrice:avem surpriza formelor de biscuiti si inca un melc d la fisher price si le baga pe toate fara probleme.Puzzle i- am luat,maine il va primi de ziua lui.
Ultima nazdravanie si- a b#259;gat piciorul in oala cu ciorba,si era atat de buna,offf

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Sunt f obo si am avut impresia ca am urat si nu am facut- o,de asta nu m#259; lua somnul.
La multi ani,cretzul meu preferat si nazdravan din cale afara! Sa fii sanatos si sa iti bucuri parintii! Sa va traiasca mami Duracell.Nu în#539;eleg de ce te tot plângi daca el la 3-4 luni mergea de- a Busilea in tot patul si facea ture,ce te a#537;teptai sa faca acum mai m#259;ricel,pe mine nu m#259; mira ca nu uit ce povesteai.Am glumit,stiu ca iti e f greu si mai stiu cat #539;i- ai dorit jobul si cat de bucuroasa ai fost cand l- ai ob#539;inut.Iti în#539;eleg frustrareA.Capul sus mami,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

ally- sunt convinsa!
mandreeac- de ce oftezi? acum ciorita e si mai buna! Sper sa nu s-a fript....zimi ca nu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Catank, este tare dulce I si mi-a placut la maxim dexteritatea ei . Parca ai mai tuns-o, nu? Si bicla mi-a placut...cum merg ”antrenamentele„?
Andreea, si eu abia astept sa ne vedem dar, timpul le rezolva pe toate! Iti tinem pumnii pentru proiectele de viitor si sa-ti iasa totul asia cum iti doresti. In ceea ce priveste ciorbita...mai cunosc si pe altii.
Gata, ma retrag si eu la nani!
Somn usor tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AllyLaur spune:

Andreea, Nuuuuuuuu mami , nu ma plang chiar deloc. Din contra ma bucur ca am un copilas sanatos,vioi si foarteeeeee energic. Este intr-adevar foarteeeeee nazdravan si ma face uneori sa imi pierd rabdarea si calmul dar,profit la maxim de perioada asta si ma bag in ”jocul„ lui.


Gata, !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

La multi ani Andrei de Happi,sa fiinsanatos si sa iti bucuri parintii!
La multi ani Andrei de Mada!
Catank multumim din suflet pentru urari!
Noapte buna dragele mele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

Citat:
citat din mesajul lui AllyLaur

Catank, este tare dulce I si mi-a placut la maxim dexteritatea ei . Parca ai mai tuns-o, nu? Si bicla mi-a placut...cum merg ”antrenamentele„?
Andreea, si eu abia astept sa ne vedem dar, timpul le rezolva pe toate! Iti tinem pumnii pentru proiectele de viitor si sa-ti iasa totul asia cum iti doresti. In ceea ce priveste ciorbita...mai cunosc si pe altii.
Gata, ma retrag si eu la nani!
Somn usor tuturor!!


Eduard Andrei 02.04.2011



Aly, repetarea e mama invatarii...in acest filmult se misca greu, (era la inceput)acum il face in 30 sec, nici nu apuc sa spal 2 farfurii...imi place de ea ca tot ea il strica si o ia de la capat nu inainte sa o aplaud... La inceput ma punea sa o aplaud dupa fiecare piesa potrivita;si nu numai pe mine..si pe oameni care erau la masa...lasau ''saracii'' lingura din mina ptr a o aplauda hhhhhh Sunt simpatici copiii...simt cum copilaresc inca odata in preajma ei!

Fug si eu la nani!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catank spune:

aly, da, am tuns-o...de 2 ori pana acum...ciup-ciup-ciup...pe ici colo...opera mea!
mandreeac-
happines- ce prajituri bune ai facut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

La multi ani andreea draga!!!! Sa fi sanatoasa si fericita alaturi de tati adi :) si minunatia voastra rares si toti cei dragi!![

La multi ani tuturr sarbatoritilor de astazi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandreeac spune:

Neata mamici! Sunt chiauna rau!
La multi ani,Deea de Deea! Sa fii sanatoasa si ascultatoare!
Catank,nu s- a fript,innebuneam daca patea el ceva.Acolo a pus- o mama pe ciment in balcon si el isi lua matura sa faca putina curatenie.
Ally,am scris mami,ca am glumit referitor la a te plânge,sper ca nu te- ai sup#259;rat.Sa recitesti mesajul te rog.;)))
Gata,m#259; duc sa m#259; bibilesc ca vreau sa dau o fuga si pana in plaza sa imi iau lentile de contact ca am card la ei si de ziua mea am reducere 25%

Apropo,Lavi,dar voi ce a#539;i patit cu sanatatea,de ce suferiti de astm bronsic sau a fost altceva? Fii mai explicita.

Mergi la inceput