Atractia 'sexuala'

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Rufus,adevarul e ca un barbat are mai putine retineri sa se culce cu o femeie decat invers.Mai pe scurt ca sa te lamureasc....un barbat luneca mai usor in ispita(a se citi sex)decat o femeie.Barbatii isi gasesc mai usor amante decat femeile amanti si ulte casnicii se destrama ca barbatul a cautat alta....mai fierbinte.

Na.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."



Mada, ce zice Marius pardon, edit: Rufus e logic, in afara caurilor unde un barbat isi gaseste amant! Ca daca isi gaseste amantA, atunci, e un barbat si femeie implicati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eumada spune:

Era vb. de cat de usor pleaca barbatii dupa amante si ca femeile nu cauta amanti atat de usor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Citat:
citat din mesajul lui XIO
Gerard Butler, mi se pare sexy si actorul Bradley Cooper

Raspund si eu la intrebarea topicului ... eu cand vad un barbat sexi, sexi da ?, ca astia doi enumerati de XIO, nu ma gandesc decat "oare cum o f... asta" Ca stiti si voi, nu conteaza numai cum arati, iti mai trebuie si cunostinte in materie ... n-am avut ocazia dar, la cum arata, sper sa le si aiba

Stiu, mi-am facut praf reputatia ... nu e prima data. In plus mi s-a spus de multe ori ca gandesc ca un barbat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria_mami spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Era vb. de cat de usor pleaca barbatii dupa amante si ca femeile nu cauta amanti atat de usor.

Madalina


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."



Pai poate nu-i cauta inadins, dar ii accepta! Care-i diferenta??? Ca tot sub aceeasi plapuma (sau oglinda) ajung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Eu cred ca senzatia ca barbatii aleg mai repede decat femeile, vine din faptul ca oferta pentru barbati este mult mai larga. Ei in general aleg de la 20 de ani in sus si de la 50 kg in jos. ... pe cand o femeie in midlife crisis, desi poate si-ar dori sa-i aleaga pe aia de 20, sansele de a fi acceptate de astia sunt mult mai mici.

Concluzie - toata lumea doreste specimene de 20 de ani, dar barbatii au mai usor acces la ele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_alinta spune:

Citat:
citat din mesajul lui eumada

Era vb. de cat de usor pleaca barbatii dupa amante si ca femeile nu cauta amanti atat de usor.

Mad


Copiii gasesc de toate în nimic. Adultii, nimic în toate."


chiar asa greu este sa mai vb?... adica sa scriem in speranta ca nu vom ajunge sa scriem in cifre, este vorba ca in general barbatii se culca , nu conteaza sub ce asternut, cu o femeie care a acceptat sa fie amanta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Eu cred ca senzatia ca barbatii aleg mai repede decat femeile, vine din faptul ca oferta pentru barbati este mult mai larga. Ei in general aleg de la 20 de ani in sus si de la 50 kg in jos. ... pe cand o femeie in midlife crisis, desi poate si-ar dori sa-i aleaga pe aia de 20, sansele de a fi acceptate de astia sunt mult mai mici.

Concluzie - toata lumea doreste specimene de 20 de ani, dar barbatii au mai usor acces la ele.


Poate da, eu nu. M-am uitat in jur si am ajuns la concluzia ca barbatii astia se "coc" cu varsta, ce sa fac eu cu un pustan?! , zau ca nu ma tenteaza. Cred ca unul de varsta mea mi se potriveste mai bine.

Alexandra Maria
14.12.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rall spune:

Citat:
citat din mesajul lui buflea

Concluzie - toata lumea doreste specimene de 20 de ani, dar barbatii au mai usor acces la ele.


Ei, toata lumea
Ce sa fac cu un tip de 20 de ani? L-am avut la 20, atunci era interesant, acum ar fi teribil de plictisitor

Si sunt destui juni care se uita dupa MILFs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buflea spune:

Huh ! Fetelor ... zau asa ! V-as face o schema cu ce se poate face cu un specimen de 20 de ani dar nu am talent la desen. Eu sunt contabil, am talent la numere .

Bine, daca va deranjeaza numarul "20", il ridic la 25-30 de ani ... asa va vin idei ?

Dar voi ce credeti ca face un barbat cu o duduie de 20 de ani ? Ca doar n-o discuta despre sfarsitul lumii si implicatiile ei asupra planetei Pamant si a universului in general.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristoiu spune:

Buflea, ridic-o pe la 36-40ish si discutam. La 20, fie ei si 25 - marea majoritate nici nu prea stiu cu ce se maninca si ce sa faca cu o femeie.

Eu una intotdeauna am fost atrasa de barbati mai in virsta, sau mai precis mai maturi ca mine. Acum ma gindesc cu groaza ... Cind oi ajunge pr la 60 o sa ma uit tot asa cu ochii scursi dupa unul de 70 -80?

Mergi la inceput