A nascut cineva cu doctorul Ion Ionut(Giulesti)?

A nascut cineva cu doctorul Ion Ionut(Giulesti)? | Autor: andrei

Link direct la acest mesaj

Draga Papadiuta, iti multumesc pentru raspuns. Imi voi schimba si numele.Revin cu intrebarea: a nascut cineva cu doctorul Ion Ionut Adrian de la maternitatea Giulesti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

http://www.desprecopii.com/msgboard/treplies.asp?message=1679&all=True
aici ai ceea ce s/a vorbit pe forumul vechi despre maternitate si dr.
Numai bine mädä,
päpä


Nu conteazä ce-ai pierdut...Conteazä ce-ai câstigat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Onetzica spune:

Am auzit numai lucruri bune despre el. Este un doctor grozav.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcris spune:

Am o prietena care a nascut cu el in luna mai si totul a fost OK. A nascut normal, cu anestezie epidurala si din spusele a fost foarte bine, mai usor si mai fara dureri decat am nascut eu!!! (tot cu anestezie epidurala, la Municipal). Acum, dupa consumarea marelui eveniment, imi pare rau ca nu am nascut cu acest doctor.
Asa ca MULTA BAFTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcris spune:

Am o prietena care a nascut cu el in luna mai si totul a fost OK. A nascut normal, cu anestezie epidurala si din spusele a fost foarte bine, mai usor si mai fara dureri decat am nascut eu!!! (tot cu anestezie epidurala, la Municipal). Acum, dupa consumarea marelui eveniment, imi pare rau ca nu am nascut cu acest doctor.
Asa ca MULTA BAFTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia spune:

Verisoara mea a nascut acum 3 luni cu acest doctor. Mi-a spus ca este un medic extraordinar si ca tot sa nasca daca ar fi asa mereu. A fost primul copilas si a nascut repede si usor cu epidurala. Asa ca dupa cum vezi numai cuvinte de lauda. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Germina spune:

Eu am nascut cu dr. Ion Ionut Adrian si ti-l recomand cu caldura. Am fisa la el de 5 ani si este un doctor de nota 10 (ii da sfaturi Profesorului) si un om extraordinar.

Lumi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Am o intrebare pt. fetele care au nascut cu dr. Ion Ionut.
Sint o viitoare mamica, de 31 saptamini, o sa nasc la Giulesti cu dr. Ion. Nu stiu daca se cuvine sa pun intrebarea in public, dar nu stiu cum sa procedez. I-ati dat ceva dr. ? Ca eu am incercat de 2-3 ori, n-a vrut sa primeasca si de atunci am lasat-o balta. Dar parca mi se pare jenant sa dau la asistente si lui sa nu-i dau nimic. Nici macar dupa nastere nu primeste ? Ca vad ca la toti medicii se cotizeaza si parca mi se pare ciudat ca lui sa nu-i dau nimic. Mai ales ca fiind un dr. asa bun eu am mare incredere ca nasterea o sa decurga normal si nici macar nu mi-e frica. Deci ?

Diana si bebelushul.

Mergi la inceput