Asp opt(814)!felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

buna fetelor!..se pare ca revin la titlul de aspiranta..

..azi la eco nu l-am vazut pe bebe..nu i-am auzit nici inimioara..si se pare ca intru intr-o mare depresie..ma doare sufletul de atatea dezamagiri si parca e un cosmar din care nu ma pot trezi..fac tratament ca sa se elimine singurel..

..imi pusesem atatea sperante si s-au dus..dar intr-un fel simteam ca nu o sa-l tin in brate..dar am crezut ca delirez..dar chiar asa se intampla..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Madalina, imi pare rau...cate saptamani ai? Nu poate fi devreme? De fiecare data mi s-a recomandat sa mai astept putin si sa repet ecografia, ca sa nu fie vreo eroare, prea devreme, etc...


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Madalina, imi pare rau...Nu am cuvinte...

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Uf, Madalina, cat de rau imi pare...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

#8206;10 ron biletul pentru tombola ,premiile sunt f mari si fff multe.
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175726&nm=LICITATIA-si-TOMBOLA-Spiritul-Craciunului

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:


Pup toate fetele si va imbratisez cu drag.
Mai apar si eu din cand in cand in peisaj.
Am fost plecata la tara in prima jumatate din nov,apoi am revenit,dar calc era stricat....am asteptat vreo 2sapt sa-l repar k nu gaseam pe nimeni disponibil.Acum in sfarsit s-a rezolvat
Bun venit noilor aspirante(vad ca e plin pe aici de "prospaturi" ) si felicitari celor care ati aflat in nov ca sunteti gravidutze(sper sa fiti destule,voi citi din urma cand am timp).
Despre mine pot sa zic ca sunt bine,am deja 36 sapt,mai am vreo 3-4 sapt si vine barza ,pardon mos Craciun ,totodata incep sa intru in panica pt ca mi-e cam frica,n-am mai trecut prin nici o nastere....nu stiu ce ma asteapta....nici dr mea nu-mi da prea multe detalii,e cam mutulica
As vrea sa nasc normal,dar la eco s-a vazut ca bebelina e cam mare si nu stiu cat de greu/periculos va fii nasterea naturala a unui asemenea bebe de vreo 4000g.Dr zice k daca are peste 4000g sa facem cezariana.Voi ce ziceti,ce ma sfatuiti?
Emilia ce ma bucur cand vad ca sarcina ta creste,ai deja 21sapt,esti la jumatate!Ce este,ai aflat???
Va pup cu drag!


36sapt cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Mai Ana, ma bucur ca esti bine, dar ai cam dat-o cu batul in balta cu postarea asta...macar citeste pagina asta...


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana178081 spune:

Te referi la postarea Madalinei?Sincer imi pare rau pt ea,nu am vrut sa supar pe nimeni....si eu am pierdut o sarcina anul trecut,stiu ce inseamna.Am vrut doar sa va zic ce am mai facut intre timp si cum sunt pt k n-am mai intrat de vreo luna si ceva.Poate m-a dat si pe mine cineva disparuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iancuelena spune:

mada imi pare rau...........sincer nu prea am cuvinte,stiu prin ce treci si nu pot decat sa fi tare...
ca si celalalte fete totusi si eu sunt de parere ca ar fine sa mai faci un eco.......inafara de eco ai mai facut si altceva?...cand ai ramas ai facut beta? poate ar trebui sa mai faci un beta sa vezi valuarea, ma gandesc ca poate totusi este o eroare, oricum sunt cu gandul la tine si fi cat mai tare.
eu sunt pe acasa si ma cam doare capul dar sper sa-mi treaca.
va pe toate .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Mada,draga mea, nu-mi vine sa cred ....
Parca saptamana asta e de tot plansul ...
Ce vei face ?
Te putem ajuta cu ceva ?
Ai grija de tine,pui mic !



Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput