Asp opt(814)!felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Neata,fete!
Valicutza, eu stiu ca trebuie aproximativ un an, ca sa se refaca bine totul si sa nu risti sa ai probleme.


Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilia.m spune:

Neata fetelor. Elena, bafta sa nu fie nevoie sa mai faci nici o inseminare.
Caresse, aveam 65 kg inainte sa raman insarcinata si acum la 21 sapt (putin peste jumatatea sarcinii) am intre 70 si 71. Nu m-am ingrasat decat in zona burtii si am niste aripioare...
Ma lasa sa dorm de obicei, dar mai are momentele ei de agitatie.
Ma simt mai bine cand se agita, ca stiu ca e totul ok. Ieri a fost linistita non stop de ziceai ca e sedata si am stat ca pe ghimpi toata ziua. Azi insa cred ca joaca fotbal cu ovarele mele.

21+
http://bazar.desprecopii.com/detail.asp?id=4886&n=LECTII-PIAN-CHITARA-CANTO
Copiii sunt mainile cu care ne prindem de rai.

PCOS, Tiroidita Autoimuna Hashimoto, MTHFR C677T si A1298C heterozigote. Tratament cu Clexane 0.2 alternat cu 0.4, Elevit alternat cu Medyn, Magne B6, Vit C, Euthyrox 100 zilnic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iancuelena spune:

neata fetele....cf?
eu astept...am facut ieri un test ziua 11 dupa IA si nu a aparut nimik asa ca acum astept sa vad daca vine sau nu daca nu-mi vine pana duminica fac test.
va multumesc pt incurajarii si galerie....
miha iti raspund cu intarziere.........nu am facut stimulare,am avut noroc ca am ovulat natural am facut o singura injectie de pregnyl pt ca eu trebuia sa fac inseminarea sambata( atunci ovulam) si ca sa fac vineri a trebuit sa fac injectia cu o zi in urma.......
bafta pt inseminare...
va pup pe toate

16.11.2012 prima inseminare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Va pup,nu am mai intrat de mult dar am intrat sa va invit la tombola unde sunt premi foarte mari iar biletul nu costa decat 10 ron.

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=175726&nm=TOMBOLA-Spiritul-Craciunului

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Anca, foarte frumoasa initiativa , am vazut deja si albumul de pe FB. Sper sa se stranga cat mai multi banuti si toti acei copii sa aiba parte de multe surprize placute si bucurii de sarbatori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Multumesc mult,at va asteptam s aluati bilete la tombola iar premiile pe care le puteti castiga le vedeti la subiect.

anca de fetita cu fundita Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca


AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui caresse

Kmy,sper ca ai profitat de !


Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)



din pacate, este cap inchis, al meu sot a venit super nervos de la serv, la care s-a adaugat si faptul ca a terminat tigarile iar in casa mai avem bani doar de paine pana la alocatie si starea de nervozitate din partea lui a fost maxima, asha k fiecare si-a vazut de treaba lui si gata!!!
daca nu apar liniutele in dec, voi incepe sa fol AC iar knd imi voi permite financiar imi voi pune din nou sterilet!!!
uneori am senzatia k dorintza este doar de partea mea asha ca....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

kmy dar de ce nu veti continua incercarile?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

buna fetele!

..caresse noi suntem bine..tu cum mai esti?..am inceput sa dam vestile..socra mea a ramas putin crispata cand a aflat..si alor mei le spun saptamana viitoare cand vin de la eco..probabil;))

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_23 spune:

buna seara fete,
bubuali ce mutatii ai de ai primit claxen 0.2 de la test pozitiv?
iancuelena ms frumos de incurajare, bafta si tie sa fie cu noroc. Citisem undeva ca in prima zi de implantare(adica a 7 a ziDPO) hormonul hcg este de 2 si apoi se dubleaza la 48 de ore, deci cred ca in ziua 11DPO cum esti tu ar tb sa ai 8ui nivelul hormonului si cred ca un test de sarcina nu il depisteaza inca. Sa nu dati cu rosii daca vorbesc aiureli.
Emilia sa o ti tot asa cu bebica
Madalina soacra sa ramana crispata si tu fericita
Eu vreau sa ma duc luni la Fundeni la Uscatescu sa se uite pe analizele mele, sper sa o gasesc.


2 sarcini pierdute, la 7 si 9 saptamani
anticorpi antispermatici, tiroidita Hashimoto, Mutatia A1298C heterozigot
tratament pregatitor:aspenter, eutyrox, acid folic, mgB6,

Mergi la inceput