Asp opt(814)!felicitari MariaBcf, ralucaneagu!!!

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MeAlex spune:

Hai mai Kmy, ca le faci degeaba daca lasi prea putin timp de la ultimul pipi...


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui MeAlex

Hai mai Kmy, ca le faci degeaba daca lasi prea putin timp de la ultimul pipi...


Daca viata iti ofera lamai, cere si o tequila!

Gena MTHFR - mutatie C677T heterozigot, Gena PAI - mutatie 675 4G/4G homozigot, nr. marit de celule NK
3 sarcini oprite in evolutie la 7 s, 9s, 11 s (a 3-a sub tratament cu Clexane si Aspenter zilnic)



stiu, dar nu reusesc sa ma tin 6 ore si nici piticii nu-mi dau pace k sa stau linitita
cred ca daca as avea farmacie langa casa mea mi-as face unul de fiecare data knd merg la baie
este peste puterele mele sa ma abtinnoroc k farmacia este la 8km de mine
sia sha imi iau doar cate un test knd merg la cresa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

kmy_black maine sigur ne dai o veste buna




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didi81 spune:

Wow ce de activitate weekendul asta!

Maria, felicitari, sarcina usoara si sa decurga totul bine!


kmy, asteptam si de la tine vesti cu ||

Eu cred ca de la Diphereline am o stare f nasoala (l-am facut saptamana trecuta, marti, si cam tot de atunci sunt data peste cap). Mi-e greata si cu greu ma ating de mancare... Si mai am si o stare de alergie, ma mananca pielea si stranut, asta nu stiu daca e de la diphereline sau am facut si alergie la ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IuliaCospy spune:

Ziua buna fetelor!

Am intrat sa felicit noile gravidute Maria si Raluca! Si sa las si niste pupici multi de molipsire pt toata lumea !

Madalina cuvintele sunt de prisos! Aproape toate de aici am trecut printr-o experienta ca a ta si stim ce inseamna duerea asta! Mult curaj si DD sa te ocroteasca si sa te ajute sa iti vezi visul implinit!

MeAlex m-a impresionat foarte tare postarea ta! Imi place foarte mult cum gandesti si niste Ai grija de tine si DD sa te rasplateasca!

Mihaela, Elena, Kmy, Didi, flowerbee, Camcris si toate celelate fete si pentru voi!

Noi suntem bine, luni sau marti saptamana viitoare o sa fie mare intalnire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Fetelor Am facut azi Beta: 69,8. Partea proasta e ca am o scurgere maronie ffff putin. Am vorbit cu DR si mi-a spus: progesteron , acid folic , Aspenter si Clexane de 0,2 mg .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madalina2292 spune:

Maria gandeste pozitiv si spune-ti in sinea ta ca totul o sa decurga foarte bine..face bine la bebe si la sarcina..eu am stat intr-un stres continuu si ma enervam in fiecare zi..intr-o zi am facut prostia sa ma gandesc la ce as simti daca as trece prin drama pierderii sarcinii..si se pare ca am ajuns sa o traiesc pe propria piele..dar ma gandesc de acum incolo ca totul o sa fie bine..

..nu trebuie sa ma dau batuta cand am ajuns aproape la sfarsitul drumului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tendresse spune:

Ma scuzati ca intru asa brusc, dar as dori sa stiu daca a luat cineva de aici Lomexin capsule 1000 de g in timpul sarcinii, primul trimestru !
O zi usoara si bafta tuturor aspirantelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caresse spune:

Buna dimineata,aspirante dragi !

O pentru voi !

Vad ca au inceput vestile bune si sper sa o tinem tot asa !

Felicitari MariaBCF si Raluca !

Kmy,tin pumnii !
Mada mi-a placut ultima parte a mesajului tau !
Didi, ai grija de tine !
Mihaela, pe unde esti ? Cum stai cu silueta ?
Mph, dragut visul sotului tau !
Alex,
Velvet ,
Elena, BAFTA la doctor !
Bee, Lumy, Mony, Miki_ispas, _miha_23,miky, valicutza, ankcta,Silvia , va pe toate !

Sa aveti o zi frumoasa !



Mami de Andrei (6,2 ani) si de ingeras Elena (22s- 19.05.2012)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

neatza si e la mine fetelor!!!
mi-am refacut testul si azi dim cu prima urina, CLAR NEGATIV, deci e vb de o dereglare(se pare ca revin la cm de 35 de zile) asta e, ieri eram nervoasa azi is dar deprimata!!!

Mergi la inceput