Fluturasi dragalasi de mar-apr 2011 (29)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

somleac te iubesc mult cand aud cat de frumos povestesyti de copii tai
si cat de credincioasa poti sa fii
bravo tie
esti un exemplu foarte frumos pentru noi toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

dorina nu mai cere atat de mult de la un bebe atat de mic
antonia mea e mare
ca si cristi al madalinei
si cu toate astea nu face din ce vrei tu mai nimic
nu sta la povesti nici acum
nu coloreaza decat daca are chef
nu se joaca decat daca are chef si cand are ea chef
in rest
AAMBELE FETE
SUNT IN SUFLETUL MEU
DE DIMINEATA PANA SEARA
ca de aia suntem mamici
stiu ca nu e usor
dar e foarte frumos
ca daca face doar ce vrea ea inseamna ca e un copil sanatos
deci bucura-te

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna scz ca nu am aparut dar azi am avut grija si de fat unei vecine 1an si 3 luni am zis ca am vazut infernul greuuuuuuuuuuuu cu 2 mai ales ca Dary este fff impulsiva si toate is ale ei


cami antonia sotului meu iau cazut 2dinti din fata si trebui sai puna ac lucreaza ca ospatar si poate sa ramana afra servici....cn tine un ospatar stirb?? si verdictul la dentist 15 milionae imi vine sa mor.......deci te inteleg perfect sunt niste sume la dentist

cat depre craciun.....ia sotul salariu pe 25decembrie 400 ron care trebui sa dam chiria 530 ron adica sa mai punem peste inca 130 ron ...deci de craciun vom avea 0 lei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

yvy ce fericire pe capul vostruuuuuuuuu
doamne ajuta sa fiti bine cu tpotii
sa stii ca noi o vom ponmeni mereu pe LARISA de acum inainte la biserica dar te rog sa mai dai si tu pomelnice de 40 de zile
la mai multe biserici
si o poti impartasi in fiecare duminica
ii va face bine
DD va fi cu ea in permanenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

laura da e nasol cu dentistii
pana una alta
bucura-te ca sunteti sanatosi
de restul aveti voi grija si DD


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

maine poate am mai mult timp si vb mai mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

cami_antonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxy_s spune:

neata fetelor

am intrat sa va salut si sa vad ce faceti. ieri am avut o tentativa sa intru dar n-am mai reusit
am iesit cu o prietena in oras, am stat putin la povesti la o gutuie calda (naspa bautura) si am colindat magazinele ca sa stim ce sa-i zicem la Mos si am inghetat ca era un friggg...si acum este.
si eu am nasul infundat, vad, si imi curg si ceva muci. mi-am pus masca pe fata sa nu-i suflu Anastasiei in nas.

cum se ia Alium cepa CH 7 ? ca stiu ca pentru asa ceva este bun.
somleac daca intrii zi-mi ca stiu ca tu ziceai de tratamentul asta.

yvy ma bucur de vestile bune de la dr. sa creasca puiul mare si sanatos in burtica si sa stea pana la termen
ne apucam si noi de bebe de luna asta

madutza ce scumpa este Catalina auzi la ea, se trezeste noaptea,se incalta...ce de treaba mai are ea

noi cand mergem la biserica stam asa frumos....in vara cand mergeam, Anastasia umbla prin biserica, se plimba, se juca...toata lumea se uita dupa ea si zambarea si odata preotul le-a zis oamenilor ca el nu mai spune nimic ca vede ca nu este ascultat, ca ei se uita dupa copii.... oaaa, am intrat in pamant de rusine si de atunci, i-am spus ca la biserica stam frumos si ascultam pe Doamne Doamne cum canta si apoi mergem si ne da papa si chiar a inteles foarte bine... acum cand mergem sta asa frumos langa mine, sta sprijinita intr-un cot de bancuta, se uita la icoane, imi arata mie....

dar nu as renunta sa merg la biserica doar din cauza ca nu sta copilul cuminte. asta este, daca nu sta , nu sta...de mers tot as merge. asta nu este un motiv sa nu merg.

djlaura dar cum sa ia numai atatia bani? pai nu ia salariul intreg? tu cand vrei sa te angajezi? cand face Daria 2 ani?

cami ce nasol cu dentisul...mereu mi-a fost groaza de dentist. este nasol ca trebuie sa ti le scoata. dar chiar trebuie? ca am mai auzit eu cazuri din astea....trebuie, nu trebuie ei le scot

strumphitza si mie imi place paella. am zis ca fac si eu ca este usor de facut dar crezi ca am mai facut? am si uitat acum mi-ai adus tu aminte bine, eu am zis ca fac acu' vreun an cand au venit prietenii nostrii din Spania.
unde mai pui atatea decoratiuni? sunt asa tentante toate dar am zis ca nu mai iau, gata. unde sa le mai pun pe toate? am si asa destule. eee dar daca mi se pune pata pe ceva tot iau

merg sa pregatesc papa.
diseara ies cu prietenele in oras, sper sa nu mai am nasul infundat. merg sa-mi fac niste ceaiuri.

toate fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ailed_dota spune:

Neatza!
O perfuzie cu cafea va rog!

Intru cand imi revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns djlaura01 spune:

buna dimineata o cafea mare va roggggg


roxy_s ia pe 10 5 mil jumate si pe 25 4 mil
da vreau sa ma angajez cand da caldura ca o ia mama pe dary ,dar pana in primavara vara nu poate ca face foc pe lemne si are multe de facut in curte si fiind iarna si frig nu o poate lua in curte cu ea si daca o lasa in casa se paote frige la soba sau scoate jar si da foc la casa .....si asa ca ,cum se termina cu focul si zapada o ia mama

Mergi la inceput